ПИТАННЯ ЗАВІДУЮЧОМУ ВІДДІЛЕННЯМ
НАДІСЛАТИ ВИПИСКУ

Реабілітація після травм суглобів

Травма суглобів, незалежно від того, ушкоджуються кісткові структури або ні, призводить до утворення контрактури – порушення рухливості в суглобі, внаслідок чого відбувається втрата повноцінної функції сегменту в цілому. Уявіть, як можна буде пересуватися, якщо перестане функціонувати колінний, кульшовий або гомілковоступеневий суглоб? Тому після травм суглобів так важливо вчасно почати реабілітацію.

Правильно підібрані реабілітаційні заходи дозволяють швидше відновитися після травми, запобігти ускладненням, швидше повернутися до колишнього рівня фізичної активності.

Програми відновлення пацієнтів

У відділенні реабілітації клініки “Аксімед” розробляються програми для відновлення пацієнтів після різних травм і оперативних втручань на суглобах, кожна з них індивідуальна, залежно від характеру ушкодження. Такі реабілітаційні програми дозволяють максимально швидко відновити втрачену функцію суглоба і об’єм рухів в нім. Вони включають різні фізіотерапевтичні процедури, індивідуальне зайняття з реабілітологами, вправи для самостійного виконання вдома.

У нашому відділенні Ви можете отримати такі види відновлювального лікування:

  • лікувальна фізкультура, різні способи розробки суглобів;
  • різні види масажу;
  • фізіотерапевтичне лікування (магнітотерапія, електротерапія, электроміостимуляція, ультразвукова терапія та ін.).

В результаті комплексної реабілітації ми досягаємо зменшення набряку і болю, відновлення об’єму і м’язової сили рухів у пошкодженому суглобі, збільшення тонусу м’язів, попередження застою лімфи і крові в кінцівках. Завдяки повноцінному і правильному реабілітаційному лікуванню пацієнт може максимально швидко повернутися на колишній рівень своєї фізичної активності.

Переваги реабілітації у відділенні нашої клініки :

  • досвідчені спеціалісти-реабілітологи;
  • нове сучасне устаткування;
  • індивідуальний підхід до кожного випадку, враховуючи вид травми, захворювання і проведену операцію;
  • контроль процесу лікарем-реабілітологом;
  • можливість поєднання та ефективного використання декількох методів реабілітації.

Пам’ятайте, що відсутність реабілітації або порушення її принципів може привести до повної втрати рухової здатності суглоба. Високоякісна реабілітація після травм суглобів і операцій на них – це запорука відновлення їх нормальної функції.

Записатись