ПИТАННЯ ЗАВІДУЮЧОМУ ВІДДІЛЕННЯМ
НАДІСЛАТИ ВИПИСКУ

Нейропсихолог

Нейропсихологія — це розділ психології, що вивчає нюанси взаємозв’язків між мозковою та поведінковою діяльністю людини. Пацієнтами лікаря-нейропсихолога стають люди, які мають обмеження або порушення у функціонуванні нервової системи, отримані в результаті черепно-мозкових травм, пухлин, дегенеративних, запальних або атрофічних процесів, судинних патологій.

Основними цілями лікаря-нейропсихолога є діагностика з експертизою, за якою йде корекція, відновлення та реабілітація пацієнта після одержання чи виявлення відповідної травми.

Основний метод, який використовують у своїй роботі нейропсихологи, ґрунтується на аналізі ефективності тих чи інших лікувальних або реабілітаційних заходів, проведених з Пацієнтом. Після діагностики та з’ясування того, наскільки уражений мозок чи окрема його ділянка, завданням нейропсихолога стає з’ясування того, які самі з функцій, важливих для комфортного способу життя Пацієнта, не постраждали чи вимагають корекції та відновлення. Добрий фахівець — а в клініці сучасної неврології «Аксімед» працюють саме такі фахівці — завжди враховує спосіб життя людини, намагається максимально відновити втрачені після перенесеної травми можливості, а також вміє знайти «золоту середину» і не вимагати від Пацієнта того, що йому не під силу.

Одним з основних завдань нейропсихолога також є допомога близьким Пацієнта у відновленні контакту й взаємин, оскільки дуже часто ті, хто втратив які-небудь фізичні можливості, закриваються в собі, і у такий спосіб руйнуються відносини в родині. Нейропсихолог повинен допомогти Пацієнту усвідомити свою проблему й зрозуміти, що з нею можна й потрібно боротися і перемагати.

У Центрі реабілітації після інсультів і травм Клініки «Аксімед» працює команда висококваліфікованих лікарів-практиків, до якої також входить і нейропсихолог, готовий проконсультувати й допомогти кожному пацієнту. Важливо також відзначити, що всі лікарі Центру реабілітації постійно розширюють й поглиблюють свої знання та навички в профілюючих областях і сучасних методах відновлення й реабілітації, йдучи «в ногу» з розвитком сучасних технологій.

Прийом лікаря нейропсихолога

Консультація нейропсихолога ніколи не буде зайвою, адже набагато краще дізнатися професійної думки декількох або навіть команди фахівців, щоб вибудувати максимально ефективну схему лікування, відновлення та реабілітації.

Записатись