ПИТАННЯ ЗАВІДУЮЧОМУ ВІДДІЛЕННЯМ
НАДІСЛАТИ ВИПИСКУ

Реабілітація після скелетних травм

У житті кожної людини може відбутися непередбачене. І кожний з нас може важко травмуватися. Одними з найнебезпечніших травм є травми нервової системи та опорно-рухового апарата, зокрема — після ДТП: ні для кого не є секретом небезпека таких травм і їхні наслідки.

На превеликий жаль, далеко не всім вдається вижити після такого роду травм. Але ті з них, кому дається ще один шанс — вже щасливчики. На цьому етапі для близьких наступає складний шлях важкої боротьби за свою близьку людину, етап серйозної боротьби не тільки за неї, а й за майбутнє родини.

Лікарі та близькі до медицини професіонали цей шлях іменують реабілітацією, а саме — реабілітацією після травм. Цей важкий період є, можливо, найважливішим періодом у Вашому житті, й помилкам тут місця немає зовсім. Однією з головних помилок, а у той же час — і найпоширенішою, є спроба самостійної реабілітації після травми.

Так! В інтернеті й у науковій літературі викладено безліч реабілітаційних методик після травм, про якість і ефективність яких судити не нам. Але ж, окрім самої методики, не забувайте про устаткування, життєво необхідне для проведення курсу реабілітації після травм.

А час, сили й нерви — цього в інтернеті точно не знайти і не придбати. Та все ж таки, прийнявши рішення самостійно пройти курс відновлення після травм нервової системи або опорно-рухового апарату, спробуйте поставити собі одне вкрай важливе запитання: хто насправді візьме на себе повноту відповідальності за результати застосування такої реабілітації?

У такому випадку відповідальні Ви й тільки Ви. Адже, зробивши неправильний вибір, Ви можете не просто не надати необхідної допомоги рідній або ж близькій Вам людині, але — що дуже й дуже прикро — зашкодити. Самолікування — це завжди гірше, ніж навіть бездіяльність, особливо коли мова йде про реабілітацію після травм.

Але найсерйозніша небезпека — в результаті марних пошуків потрапити в погані руки непрофесіоналів, або ще гірше — шарлатанів. Тут справедливо постає важливе питання: як же безпомилково визначити рівень професіоналізму лікарів і як все ж таки зрозуміти, що саме ці реабілітологи не підведуть?

Критерії визначення неврологічної клініки

Представляємо до Вашої уваги перелік основних критеріїв, за якими ми рекомендуємо визначати рівень неврологічної Клініки:

  • наявність дипломованих лікарів-практиків;
  • сучасність методик лікування й наявність новітнього устаткування для проведення реабілітації;
  • відгуки вилікуваних пацієнтів.

Радимо також при виборі установи обов’язково поцікавитися рівнем професіоналізму лікарів-практиків, який підтверджений документально. Попросіть розповісти докладно про методики реабілітації після травм та продемонструвати їх у дії, бажано — із застосуванням спеціалізованого устаткування. Також обов’язково поспілкуйтеся з близькими тих Пацієнтів установи, які вже пройшли реабілітацію після травм або ж проходять її певний час. І тільки переконавшись у належному рівні Клініки, вирішуйте підписувати договір.

Ми, як і всі, не можемо брехати нашим пацієнтам і гарантувати 100% результат — бо ви й самі чудово знаєте, хто має право на такі гарантії. Але знаємо одне — наша мультидисциплінарна бригада лікарів зробить усе можливе й навіть більше задля того, щоб Ваші близькі стали здоровішими, й відновлення після травми пройшло успішно.

Клініка «Аксімед» – це оптимальне вирішення проблем зі здоров’ям!

Записатись