Електронейроміографія (ЕНМГ)

Пацієнти часто задаються питанням — чи варто щось робити, якщо періодично відчувається дискомфорт, що виражається в онімінні кінцівок, порушенні температурної й больової чутливості, занадто частим «біганням мурашок» і перманентною слабкістю?

Нажаль, найчастіше цим ознакам не надається особливого значення, і Пацієнт ігнорує згадані симптоми, переконуючи себе, що все це — тимчасове й безпечне явище.

Сьогодні далеко не кожний усвідомлює, що такі прояви можуть бути першим сигналом серйозних проблем зі здоров’ям, пов’язаних зі станом периферичного нейромоторного апарата й загрозливих погіршенням якості життя.

Для оперативного виявлення подібного роду захворювань у клініці сучасної неврології «Аксімед» використовується унікальний вид діагностики — електронейроміографія.

Коли призначається Електронейроміографія?

Для призначення даного обстеження рекомендується консультація невролога, який, вислухавши Ваші симптоми, проведе потрібну діагностику, швидко поставить діагноз і призначить ефективне лікування.

Електронейроміографія (ЕНМГ) дозволяє діагностувати низку небезпечних захворювань — таких як:

  • синдром Паркінсона;
  • розсіяний склероз;
  • тунельний синдром;
  • полінейропатії;
  • остеохондроз різних локацій.

За допомогою новітнього високоточного устаткування нашої клініки процедура ЕНМГ пройде для Вас максимально комфортно й результативно. Досвідчений лікар-невролог Клініки «Аксімед» оперативно поставить точний діагноз, тим самим убезпечивши Вас від розвитку хвороби.

Дана методика діагностики практично не має протипоказань, а для її проведення не потрібно особливої підготовки. Але на результати показань може вплинути приймання деяких лікарських препаратів, тому рекомендується перед електронейроміографією пройти попередню консультацію невролога.

Для запису на прийом необхідно заздалегідь подзвонити та вибрати оптимальний для Вас часовий проміжок, а зручне розташування Клініки й відсутність черг дозволить заощадити Ваш дорогоцінний час.

Наші висококваліфіковані фахівці завжди відповідально ставляться до проблем Пацієнтів Клініки й готові надати якісну медичну допомогу щодня без вихідних.

Записатись