Стан хребта впливає на якість життя людини. Будь-які проблеми в стані хребта супроводжуються болем і порушують діяльність опорно-рухового апарату, ускладнюють нормальну роботу внутрішніх органів і систем, тим самим погіршуючи загальне самопочуття.

Сучасна медицина діагностує велику кількість хвороб хребта, але найпоширенішою недугою є остеохондроз. Велика частина населення планети стикається з цим захворюванням в різних його проявах і ступенях складності. Остеохондроз зустрічається у людей будь-якого віку – від школярів до пенсіонерів.

Що таке остеохондроз?

Остеохондроз – це дегенеративне захворювання, що вражає міжхребцеві диски. У назві захворювання лежить два латинських кореня: “остео” і “хондрос” ( “кістковий” і “хрящ” відповідно), які відображають його суть. Ця недуга руйнує структуру кісткової тканини, що призводить до появи протрузій і гриж, а також до втрати еластичності міжхребцевих дисків.

Остеохондроз супроводжується комплексом порушень з великою кількістю різних симптомів. Це може бути біль в деяких частинах тіла, органах і м’язах. При цьому захворюванні часто виникають запаморочення, порушення зору, нудота або блювота, шум у вухах і інші симптоми.

Внутрішні і зовнішні чинники розвитку остеохондрозу

  • Внутрішні чинники: вікові зміни, спадкова схильність до остеохондрозу, внутрішньоутробні порушення.
  • Зовнішні фактори: гіподинамія, фізичні навантаження у великій кількості і травми, неправильний спосіб життя і харчування і т.д.

Кваліфіковані неврологи і травматологи Клініки сучасної неврології «АКСІМЕД» допоможуть Вам в діагностиці та ефективному лікуванні остеохондрозу. Високоточне медичне обладнання, сучасні методи лікування сприяють сприяють швидкому одужанню.

Лікування остеохондрозу – тривалий і трудомісткий процес, що вимагає від Пацієнта багато часу і зусиль. Цього захворювання можна уникнути в разі періодичного проходження профілактичних оглядів у кваліфікованих лікарів. Щоб знизити ймовірність рецидиву хвороби, Клініка “АКСІМЕД” в м.Києві рекомендує Пацієнтам дотримуватися індивідуальних профілактичних рекомендацій, спеціально розроблених нашими лікарями.

ЗАПИСАТИСЯ