У пам’яті більшості людей й дотепер зберігаються дитячі спогади про лікування в домашніх умовах за допомогою компресів, банок, примочок, грілок та інших народних засобів. І ці процедури давали досить відчутний ефект, оскільки являли собою, по суті, найпростіші методи фізіотерапії.

Відомо, що основу фізіотерапії становлять різні природні та штучні фізичні фактори. Це може бути світло, тепло, електрика, повітря, магнітне випромінювання і т.ін.

Сучасна фізіотерапія просунулась далеко вперед, збагативши свій арсенал новими методиками та високотехнічним обладнанням, за допомогою якого проводяться лікувально-реабілітаційні процедури.

Коли потрібна фізіотерапія?

Фізіотерапія є немедикаментозним методом впливу та відмінно доповнює інші засоби лікування захворювань хребта, суглобів, ЛОР-патології, периферичних нервів і судин та внутрішніх органів.

Також фізіотерапія є необхідним компонентом реабілітації хворих після інсульту, травм опорно-рухового апарата, хірургічних операцій та іншої патології.

Включення фізіотерапії в комплексне реабілітаційне лікування Пацієнтів є досить ефективним засобом, тому що саме воно сприяє якнайшвидшому відновленню порушених рухових функцій.

У Клініці сучасної неврології «Аксімед» використовуються найсучасніші методики фізіотерапії, що дають можливість досягти максимальної ефективності лікування в стислі терміни та забезпечити гідний рівень якості життя Пацієнта.

Фізіотерапія в Клініці «Аксімед» проводиться за допомогою ультрасучасного багатофункціонального апарату «BTL-5000», який дає можливість проводити безліч фізіотерапевтичних процедур (лазеро-, електро-, магніто- та ультразвукову терапію) і документувати їхню ефективність.

Лікування в Клініці проводиться спеціально підготовленим кваліфікованим персоналом при використанні індивідуально підібраних методик, розроблених з урахуванням отриманих діагностичних показників. Так само враховуються загальний стан Пацієнта, його вік, стать та багато інших факторів.

Отже, головною метою персоналу Клініки «Аксімед» є досягнення найбільшого терапевтичного ефекту при найменшому навантаженні на організм Пацієнта шляхом підбору суто індивідуальної дози фізіотерапевтичних впливів.

Якщо Ви зацікавлені в результативному лікуванні та реабілітації — рекомендуємо Вам звернутися по допомогу в Клініку сучасної неврології «Аксімед».

Проблеми зі здоров’ям не можна ігнорувати!

ЗАПИСАТИСЯ