«Аксімед» — клініка сучасної неврології, відновлювального лікування та багатопрофільної медичної допомоги

Точна діагностика, якісне лікування, ефективна реабілітація — кредо клініки «Аксімед»

Аксімед» — клініка сучасної неврології, яка включає в себе профільні поліклінічні відділення, а також, Центр фізичної реабілітації після травм і інсультів.

Досвідченими фахівцями головного напрямку Клініки надається широкий спектр різноманітних послуг – діагностичних, лікувальних, реабілітаційних Пацієнтам із захворюваннями периферичної, а також центральної нервової системи.

З осені 2014 року в структурі Клініки розпочав свою діяльність Центр фізичної реабілітації, який надає спеціалізовану якісну допомогу у відновленні когнітивних, рухових і мовленнєвих функцій у Пацієнтів, які перенесли травму ЦНС, інсульт та/або пошкодження ОДА.

У структурі Клініки також працюють вузькопрофільні відділення, в повній мірі укомплектовані всім необхідним обладнанням для надання медичної допомоги.

Згідно з європейськими протоколами і вимогами доказової медицини, Клініка “Аксімед” обладнана новітнім лабораторно-діагностичним обладнанням, застосування якого дає можливість лікарям-професіоналам правильно визначати причини захворювань і продуктивно здійснювати їх лікування.

Варто відзначити, що відмінна якість медичної допомоги “Аксімед” забезпечується, як великими можливостями діагностики для постановки вірного діагнозу, так і великою кількістю варіантів вибору найкращої стратегії і тактики лікування.

Методи лікування в клініці «Аксімед»

Медикаментозна терапія (маніпуляції, ін’єкції, інфузії) здійснюється в комфортабельних палатах денного стаціонару з дотриманням всіх необхідних лікувальних протоколів.

З немедикаментозних методик і методів, які застосовуються – різноманітні медичні та оздоровчі процедури (масаж, мануальна терапія, фізіотерапія, рефлексотерапія тощо)

Наукова діяльність

Набуття Клінікою «АКСІМЕД» статусу одного з лідерів ринку приватних медичних послуг зу

мовило необхідність створення науково-практично-освітнього центру «Аксімед-Школа».

Сьогодні, в «Аксімед-Школі» проводяться тематичні симпозіуми, конференції (в тому числі онлайн), лекції та семінари з актуальних питань сучасної медицини, які дозволяю

ть лікарям Клініки підвищувати рівень своєї професійної кваліфікації і майстерності.

Додатковим аргументом на користь звернення в нашу Клініку з проблемою неврологічного характеру будь-якого рівня складності є тісна співпраця з кафедрою неврології НМА післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, що дає можливість залучати відомих вчених зі світовим ім’ям для участі у консиліумах.

 

СПЕЦІАЛІЗОВАНА НЕВРОЛОГІЧНА ДОПОМОГА

«АКСІМЕД» – найбільша приватна неврологічна клініка в Україні. За п’ятнадцятирічний період цілеспрямованого розвитку цього домінуючого напрямку ми створили унікальне поєднання можливостей і засобів, що дозволяють успішно лікувати неврологічні захворювання.

БАГАТОПРОФІЛЬНИЙ ПОЛІКЛІНІЧНИЙ ПРИЙОМ

Здійснюється досвідченими практикуючими лікарями основних вузьких спеціальностей, що надають якісну медичну допомогу відповідно до європейських стандартів лікування.

ВИСОКОКЛАСНІ СПЕЦІАЛІСТИ

За роки розвитку в Клініці сформувався колектив лікарів-однодумців, об’єднаних ідеєю надання Пацієнтам якісної і доступної медичної допомоги. Фахівці Клініки постійно підвищують рівень свого професіоналізму, беруть участь у медичних наукових форумах, публікують результати досліджень у науковій періодиці та ін.

СУЧАСНЕ ОБЛАДНАННЯ

Статус клініки «АКСІМЕД», як одного з лідерів сучасної медицини в Україні, підтверджується можливостями та перевагами обладнання від провідних світових виробників (Toshiba, Agfa HealthCare, BTL, Bobat та ін.), яке дозволяє фахівцям діагностувати у Пацієнтів причини найскладніших захворювань.

РЕАБІЛІТАЦІЯ ПІСЛЯ ІНСУЛЬТІВ І ТРАВМ

Відновлення фізичної і розумової дієздатності хворого – найважливіший етап успішного постінсультного лікування. Його високу ефективність забезпечує мультидисциплінарна бригада фахівців, яка використовує європейські методики і новітнє спеціалізоване обладнання

НАУКОВО-ОСВІТНІЙ ЦЕНТР

Проведення в Клініці тематичних симпозіумів, наукових конференцій, лекцій, семінарів та тренингів є невідємною умовою самоосвіти лікарів та утримання лідерських позицій в сучасній медицині

КОМФОРТНІ УМОВИ ПЕРЕБУВАННЯ

Сучасний інтер’єр і модерний дизайн приміщень вже з порогу Клініки  починають формувати у Пацієнтів відчуття комфорту і гармонійності всіх етапів перебування – від звернення на рецепцію та очікування часу послуги, – до безпосереднього її отримання та виникнення позитивного імпульсу до виконання рекомендацій лікаря в повсякденному житті.

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ РІВЕНЬ СЕРВІСУ

У клініці «АКСІМЕД» – починаючи з першого етапу взаємодії з персоналом, Пацієнт відчуває сервіс європейського рівня, втілений в комфортних умовах перебування, сприятливій ​​психологічній атмосфері, пацієнт-орієнтованій системі планомірного медичного обслуговування, що в сукупності створює у Пацієнта позитивний емоційний фон, сприяє успіху лікування.

СИСТЕМА ЛОЯЛЬНОСТІ

У Клініці діє система лояльності для постійних Клієнтів. Пацієнтам, яким рекомендований тривалий комплекс діагностики і лікування, за необхідності може бути надана індивідуальна знижка в розмірі до 10%. Цінова політика Клініки побудована з урахуванням оптимальності відповідності ціни і якості медичних послуг об’єктивним ринковим реаліям.

СПРИЯТЛИВА ПСИХОЛОГІЧНА АТМОСФЕРА

Колектив Клініки добре обізнаний про ступінь важливості цього компонента лікувального процесу, відображеного в роботі видатного академіка Бехтерєва В.М, який ще в ХХІ столітті, стверджував, що «якщо хворому після розмови з лікарем не стає легше, то це не лікар». Тому всі доступні кожному співробітнику Клініки способи вербальної і невербальної комунікації з Пацієнтом спрямовані на створення атмосфери довіри, емпатії та взаєморозуміння, що дозволяє підвищити загальну ефективність лікування.

ВИГІДНЕ РОЗТАШУВАННЯ

Клініка розташовується в одному з найбільш інфраструктурно розвинутих районів Києва – у п’яти хвилинах пішої ходи від станції метро Лівобережна. До нас зручно добиратися як своїм, так і громадським транспортом. Біля входу в клініку знаходиться спеціальна денна автомобільна парковка.

 

ЗАПИСАТИСЯ