Ортопедія та травматологія

З самого дитинства життя людини пов’язане з рухом. Божевільний ритм сучасного життя змушує кожного з нас бути готовим рухатися все швидше. Заняття активними видами спорту, екстремальні розваги, пішохідний туризм, і навіть банальна прогулянка під час ожеледиці можуть обернутися різноманітними травмами, від звичайних розтяжок зв’язок до переломів кісток в декількох місцях, що вимагають допомоги ортопеда-травматолога.

Фахівці клініки «АКСІМЕД» рекомендують: якщо сталася неприємна ситуація – потрібно негайно звернутися за медичною допомогою, найбільш ймовірно, лікаря ортопеда-травматолога.

Але, щоб розуміти, яка саме допомога данного фахівця потрібна саме у Вашому конкретному випадку, важливо вміти правильно розрізняти симптоматику різних травм і розладів опорно-рухового апарату.

Найчастіше звертаються до ортопеда-травматолога з переломами – це порушення цілісності кісткової тканини. Перша вірна ознака перелому – це нестерпний біль в області пошкодження кістки і її набряк.

Коли необхідно звернення до ортопеда травматолога?

Іншими причинами, коли пацієнти звертаються за допомогою до ортопеда-травматолога:

  • проблеми, пов’язані з хребтом, а саме: сколіоз, кіфоз, лордоз;
  • пошкодження суглобів або плоскостопість, що завдають неприємний удар по активному життю людини;
  • постійний біль, набряки м’яких тканин в області суглоба, дискомфорт при русі.

Цілий і неушкоджений скелет – це свобода руху і тому при різних його травмах допомога кваліфікованого ортопеда-травматолога стає просто безцінною.

У Києві не так багато фахівців, готових надати невідкладну і якісну травматологічну допомогу. І тому, для забезпечення якісного лікування проблем, які пов’язані з опорно-руховим апаратом, багато Пацієнтів приймають рішення звернутися в клініку «АКСІМЕД» у Києві, що знаходиться неподалік ст. м. Лівобережна.

Клініка «Аксімед» об’єднала в одному місці новітнє обладнання і кваліфікованих фахівців, що досягли воістину європейського рівня медичного сервісу. Проблеми вирішуються якісно і своєчасно, в тому числі і щодо допомоги ортопеда-травматолога. Більш того, в період після лікування перелому або пошкодження суглоба, клініка готова надати Пацієнтам якісну реабілітацію у власному реабілітаційному центрі. А по завершенню курсу лікування і реабілітації, лікарі ортопеди-травматологи завжди надають Пацієнтам рекомендації щодо подальшої профілактики травм і захворювань.

Пацієнти клініки «АКСІМЕД», отримавши допомогу кваліфікованих травматологів – завжди знову повертаються до активного повноцінного життя, повного нових випробувань і викликів.

Записатись