Ендокринологія

Ендокринологією називається розділ клінічної медицини, що вивчає будову і функціонування залоз внутрішньої секреції, а також процес відтворення ними гормонів.  Порушення функцій залоз в певній мірі відбивається на роботі і стані практично всього організму.

Залозами організму людини весь час виробляються гормони (спеціальні хімічні речовини).  Вони впливають на все, що відбувається в клітинах, хімічні процеси. У разі, коли функціонування залоз порушено, у людини з’являються серйозні проблеми зі здоров’ям, і в такій ситуації необхідна консультація лікаря ендокринолога.  Досвідчений фахівець діагностує проблему, призначить курс лікування і порекомендує ряд профілактичних заходів.

Коли необхідно звернутися на консультацію до ендокринолога?

Нажаль, не всі знають про те, які ознаки характерні для ендокринних захворювань.  Записатися на прийом до ендокринолога слід тим, у кого є проблеми з надлишковою вагою, а також людям, у яких є близькі родичі, хворі на ожиріння, цукровий діабет, ендокринологічні порушення.

Не варто відкладати запис на прийом до лікаря-ендокринолога і в таких випадках:

 • Різка зміна ваги в будь-яку сторону.
 • Постійна сухість у роті, неможливість втамувати спрагу.
 • При появі проблем з сечовипусканням.
 • Швидка втома, дратівливість і емоційна нестабільність.
 • Ви стали болісно реагувати на перепади температур.
 • Відзначається сухість шкіри, з’явилася набряклість.
 • Чи помічаєте тремтіння в тілі або руках.
 • Спостерігається посилене серцебиття, підвищена пітливість і надмірний апетит.
 • З’явилися больові відчуття в ділянці шиї, відчувається «ком» в горлі.
 • Відзначаються порушення сну.
 • Спостерігається надмірне випадіння волосся, або (у жінок) активізувався їх ріст на обличчі, стегнах, підборідді, у сосків і т.д.

Що лікує лікар ендокринолог?

Що ж включають в себе послуги лікаря-ендокринолога у клініці “АКСІМЕД” у м. Києві?  Звернувшись до фахівця, ви отримуєте:

 • Діагностику, лікування і профілактику захворювань щитовидної залози.
 • Ранню діагностику, профілактику і лікування цукрового діабету, а також ускладнень, пов’язаних з даним захворюванням.
 • Лікування проблем з надмірною вагою, виявлення причини ожиріння, діагностика та профілактика ускладнень.

ВАЖЛИВО! При появі зайвої ваги важливо своєчасно записатися на прийом до ендокринолога.

Справа в тому, що це не тільки естетична, а й медична проблема. Поява надмірної ваги може стати причиною розвитку інших серйозних захворювань, таких як цукровий діабет, збої в роботі серцево-судинної системи і навіть розвитку деяких видів злоякісних пухлин. Крім цього статистичні дані говорять про те, що люди з надмірною вагою в середньому живуть на кілька років менше, в порівнянні з тими, у кого немає подібних проблем.

ВАШЕ ЗДОРОВ’Я В НАДІЙНИХ РУКАХ!

Наша приватна клініка “АКСІМЕД”, що знаходиться неподалік від станції метро Лівобережна, надає послуги досвідчених ендокринологів.  Своєчасне діагностування та ефективне лікування дозволяє уникнути ускладнень, які можуть призвести до безпліддя або порушення менструального циклу у жінок.  Нерідкі ситуації, коли збої в роботі щитовидної залози стають згодом причиною безпліддя, як у жінок, так і у чоловіків (можливі і проблеми з потенцією).

Столична медична клініка “АКСІМЕД” на Лівобережній пропонує максимально доступні ціни на послуги професійних ендокринологів.  Записавшись на платний прийом, ви відвідаєте ендокринолога в зручний час, будете впевнені в кваліфікації фахівця, точності його діагнозу і ефективності призначеного курсу лікування.  Важливо пам’ятати, що затягувати час візиту до фахівця неможна. Якщо хвороба прогресуватиме, вартість її лікування буде вище, а ймовірність негативних для здоров’я наслідків істотно зросте.

Щоб призначити прийом на той час, коли вам буде зручно відвідати нашу клініку, телефонуйте прямо зараз, або скористайтесь формою для онлайн запису на сайті. До ваших послуг розгорнута лабораторна діагностика, лікарська допомога кваліфікованих фахівців-ендокринологів та сучасна лікувально-діагностична апаратура.

 

Записатись