Рентгенологія

Коли необхідно зробити рентген?

Варіантів маса: це й молода мама, що бажає одержати рентгенівський знімок дитини з якомога меншою дозою опромінення; це й успішний київський бізнесмен (втім, на його місці легко може виявитися й гість столиці), якому необхідний панорамний знімок усього хребта, щоб показати лікареві-неврологу, вже кілька тижнів шукаючому розгадку болю у спині, що суттєво знижують якість життя; це й молодий менеджер з продажу, що займається розкручуванням сайтів, якому необхідно пройти так звану флюорографію, яка насправді повинна іменуватися оглядовим знімком грудної клітини; це й паляча жінка, яка бажає кинути, і їй не хочеться одержувати цей знімок разом із ще однією порцією отруйних речовин; це й велосипедист-аматор, що скорив крутий дніпровський спуск, але вже наприкінці не помітив великого кореневища й сильно вдарив праву ногу (чи, не дай боже, голову) – і таких випадків існує безліч.

У цьому контексті для кожного без винятку киянина важливо знати й пам’ятати, що в Клініці «Аксімед» на Лівобережній встановлений і успішно функціонує суперсучасний малодозовий цифровий рентгенівський апарат «AGFA DX D300».

Виготовлена в самому серці індустріальних районів Німеччини ця високоінтелектуальна інженерна медична система дозволяє одержувати рентгенівські знімки безпрецедентної для України якості, при цьому готова плівка з’являється в Пацієнта на руках вже через 10 хвилин після дослідження.

Під час же самого дослідження унікальна діагностична система сама знаходить потрібне положення, не вимагаючи від Пацієнта якихось певних позицій, що особливо важливо при больових і травматичних синдромах.

Більше того, метрологічними дослідженнями встановлено, що доза рентгенівського випромінювання з апарата в десятки разів менше за звичайну, одержувану на допотопних рентген-установках, які відомі більшості з нас по «флюорографічних ліфтах з холодними стінками». А це відкриває безмежні можливості для проходження профілактичних обстежень опорно-рухового апарата не тільки малят, школярів і підлітків, але й цілком дорослих чоловіків, жінок, бабусь і дідусів.

Унікальність діагностичної системи «AGFA DX D300» полягає також в можливості одержання панорамних рентгенівських знімків не тільки всіх відділів хребта на одній плівці, а й повного зображення кінцівки, що дозволяє в багатьох випадках замінити МРТ чи КТ для Пацієнта, що потребує дослідження свого опорно-рухового апарата в цілому.

Перелік рентгенівських досліджень, які здійснюються на цьому ультрасучасному апараті, Ви можете подивитися в нашому прейскуранті. Додатковою ж перевагою до мотивації зробити цифрову рентгенографію саме в Клініці «Аксімед» служить її багатопрофільність, поєднана з домінуючим неврологічним профілем, що дозволяє Пацієнтам, які зробили цифрову рентгенографію, одержати професійну консультацію спеціалістів: лікарів-неврологів, терапевтів, отоларингологів, офтальмологів й інших, тим самим отримуючи упевненість в завтрашньому дні.

Адже не даремно промовляв Сократ: «Здоров’я – це ще не все, але без здоров’я все інше – ніщо».

Будьте здорові! А якщо потрібний цифровий рентген у Києві – звертайтеся до Клініки «Аксімед»!

Записатись