Імунологія

Робота імунітету людини спрямована на захист організму від негативного впливу чинників зовнішнього світу. Проте іноді можуть виникнути порушення в роботі імунітету, і тоді організм більше піддається небезпеці. Порушення в імунній системі – серйозна проблема, яка може породити ряд захворювань різної тяжкості і характеру. При прояві будь-яких збоїв імунної системи фахівці рекомендують відразу ж звернутися до лікаря-імунолога.

Допомога імунолога полягає в проведенні діагностики і виборі лікування захворювань і порушень в імунній системі. Самолікування при таких проблемах є неприпустимим, краще негайно звернутися за кваліфікованою допомогою імунолога. Адже в питанні захисту організму потрібно мати великі знання в області імунології.

В яких конкретних випадках потрібно звернутися за допомогою до імунолога?

  • При алергічних захворюваннях;
  • При частих простудних захворюваннях;
  • При постійних загостреннях хронічних захворювань;
  • При наявності аутоімунних захворювань;
  • При безпричинному стані втоми і слабкості;
  • При тривалому вживанні лікарських препаратів.

При зверненні до клініки «Аксімед» Ви отримаєте швидку і результативну допомогу імунологів клініки, які володіють багаторічним клінічним і науковим досвідом роботи.
Якщо Ви не впевнені у природі Вашої хвороби і нездорового стану, варто звернутися за консультацією імунолога. При порушеннях в роботі імунної системи дуже важливо розуміти причину захворювання для визначення вірного курсу лікування. Тому і доцільно звернутися за допомогою імунолога в клініку, де досвідчений фахівець в першу чергу дізнається всі необхідні подробиці про організмі Пацієнта і важливі аспекти перебігу захворювання.

У клініці «Аксімед» лікар-імунолог проведе оцінку стану Вашого імунітету, та у разі необхідності підбере шляхи підвищення Вашого імунітету. Важливо пам’ятати: імунітет – захист всього організму, тому йому слід приділяти особливу увагу.