З зауваженням: “Не сутулься!” стикався практично кожен з нас. Найчастіше його люблять говорити шкільні вчителі або ж рідні та близькі люди. Зазвичай ця фраза сприймається не як знак турботи, а як зауваження. А це, як відомо, не завжди приємно чути.

За даними медичної статистики – в Україні близько 40% дітей шкільного віку потребують корекції постави або, якщо говорити медичною мовою – лікування сколіозу. Найчастіше корекція потрібна дітям вже в 6-8 років.

Але, не дивлячись на те, що сколіоз, як різновид порушення постави, часто розвивається в дитинстві, саме в цей період його найпростіше вилікувати.

Що таке сколіоз?

Сколіоз – бічне викривлення вертикальної лінії хребта. В основі назви цього захворювання знаходиться грецьке слово “сколіос”, що означає “кривий”, і образно характеризує суть даної патології.

Чому відбувається викривлення хребта?
Причинами можуть бути вроджені дефекти структур хребта, неправильна постава, різні травми і недуги опорно-рухового апарату та багато інших чинників.

Сколіоз поділяють на ступені вираженості, що залежать від величини викривлення. Чим вище ступінь – тим виразніше видно деформацію хребетного стовпа і тим важче проводиться лікування.

Проблема викривлення хребта носить не тільки косметичний характер, але і призводить до порушення роботи внутрішніх органів, а також до атрофії м’язів.

На тлі цього спостерігається зниження самооцінки людини через зовнішню непривабливість і низький рівень якості життя.

Діагностика і лікування сколіозу у м. Київ

Клініка сучасної неврології “АКСІМЕД” пропонує Вам якісну допомогу в діагностиці та лікуванні сколіозу, а також інших захворювань хребта.

За допомогою цифрової малодозової рентгенографії, ми проводимо точну діагностику, а багаторічний досвід роботи лікарів-неврологів та реабілітологів, наявність сучасного обладнання для проведення лікувально-відновлювальних процедур і професійні інструктори, під індивідуальним наглядом яких Пацієнт виконує рекомендовані лікарем комплекси вправ – дозволяє надати максимально ефективну допомогу.

У Клініці застосовуються індивідуальні методики лікування, які дозволяють лікувати сколіоз немедикаментозними засобами на ранніх стадіях захворювання.

Лікувальна фізична культура (ЛФК), масаж, фізіотерапія та багато інших процедур, що застосовуються в Клініці, складають повний комплекс функціонального лікування захворювань хребта.

Важливо пам’ятати, що на пізніх стадіях лікування сколіозу може знадобитися хірургічне втручання з наступною тривалою фізичною реабілітацією. Щоб уникнути цього, радимо якомога швидше звернутися до професіоналів.

Записатися на прийом до невролога Ви можете по телефону або онлайн на сайті. Клініка “АКСИМЕД” знаходиться поруч зі станцією метро Лівобережна.

ЗАПИСАТИСЯ