ПИТАННЯ ЗАВІДУЮЧОМУ ВІДДІЛЕННЯМ
НАДІСЛАТИ ВИПИСКУ

Логопедія

Кількість людей, що страждають від порушення мовлення, з кожним роком зростає. Це обґрунтоване не тільки тим, що усе більше дітей, дорослішаючи, здобувають певні дефекти вимови слів, але й тим, що невблаганно зростає кількість осіб, які перенесли інсульт та інші види травм, наслідками яких є розлади мовлення. Саме тому логопедія як практична наука про всілякі порушення й попередженнях порушень мовлення має величезне значення для людей, що зіштовхнулися з цією проблемою.

Мета логопедії

Основною метою логопедії є дослідження й розробка практичної системи усунення та попередження мовленнєвих дефектів — як у дорослих, так і в дітей. Методи та дії, застосовувані в логопедії, спрямовані, у першу чергу, на поліпшення та розвиток мовної моторики й сенсорних функцій, розвиток мислення, концентрації уваги й пам’яті в людини, а також мають на меті позитивний вплив на соціальні відносини й сприйняття людини в цілому. Таким чином, логопедичний вплив не тільки спрямований на виконання головного завдання — виправлення мовленнєвих дефектів, а й на поліпшення психологічного стану людини.

Якщо мова йде про дитину, то заняття з логопедом потрібно ініціювати якомога раніше. В ігровій формі дитина буде вчитися правильній вимові звуків і слів — при цьому ймовірність того, що дефект зникне, досить висока. Як відзначають фахівці Клініки сучасної неврології «Аксімед», зовсім інша ситуація з тими пацієнтами, в кого мовленнєвий дефект виник після перенесеного інсульту. У такому випадку навіть найдосвідченіший лікар не зможе гарантувати, що людина знову стане говорити, як раніше.

Однак правило раннього початку занять актуально й у цьому випадку: більш ранній початок занять із логопедом з дозволу лікаря дає більше шансів на повернення колишніх мовленнєвих можливостей людини. В логопедії основні складові успіху — регулярність і старання, які в сумі з вірою людини у видужання й уміннями лікаря забезпечать позитивні результати занять.

У Центрі реабілітації після інсультів і травм Клініки «Аксімед» працюють кваліфіковані фахівці, які готові надати Вам вичерпну консультацію щодо Вашої проблеми. Логопеди Центру — це досвідчені лікарі-практики, що вже не одному Пацієнту допомогли виправити проблеми з вимовою й тим самим суттєво підвищити якість життя.

У Центрі реабілітації Клініки «Аксімед» до кожного Пацієнта знаходять індивідуальний підхід, щоб лікування було не тільки максимально ефективним, а й комфортним.

Якщо Ви відчуваєте, що ця проблема заважає Вам жити й насолоджуватися життям, Ви відчуваєте дискомфорт або просто соромитеся зайвий раз залучити до себе увагу — не сидіть удома, склавши руки! Запишіться й приходьте на консультацію до «Аксімеду» — й отримайте можливість поліпшити своє життя якомога швидше!

Записатись