ПИТАННЯ ЗАВІДУЮЧОМУ ВІДДІЛЕННЯМ
НАДІСЛАТИ ВИПИСКУ

Кінезітерапія

Реабілітація Пацієнтів після інсультів і травм — це завжди тривалий багатоетапний процес, що включає безліч складових — таких як ерготерапія, лікувальна фізкультура, масажі, терапії, заняття з нейропсихологом, логопедом, лікарем-неврологом і т.ін.

Одним з основних критеріїв загального успіху реабілітаційних заходів, за переконанням лікарів центру реабілітації Клініки «Аксімед», є всебічні пошуки індивідуального підходу до Пацієнта.

З цього випливає, що через індивідуальні особливості кожного Пацієнта з усієї безлічі інструментів, що широко застосовуються для реабілітації, хворому можуть бути дійсно потрібні лише деякі. Одним з таких інструментів все частіше стає кінезотерапія.

На сьогодні кінезітерапія є одним з методів фізичної реабілітації Пацієнта, основна мета якої — вилікувати Пацієнта за допомогою руху. Лікування рухами означає, що Пацієнт одержує адаптовані під нього наростаючі силові впливи, які фахівці нашого Центру підбирають індивідуально й з урахуванням усіх особливостей і потреб хворого.

Коли застосовується кінезітерапія?

Основними показами до застосування методів кінезітерапії є захворювання й порушення в роботі опорно-рухового апарата. Методи, які використовуються при кінезітерапії у Клініці «Аксімед», можна поділити на активні (коли хворий рухається самостійно) і пасивні:

Активні методи — заняття лікувальною фізкультурою, а також різні ігри.
Пасивні методи — масажі, механотерапія та метод витягування Пацієнта.
Заняття кінезітерапією проходять із використанням спеціального устаткування й тренажерів.

У Центрі нейрореабілітації після інсультів і травм клініки «Аксімед» зібране все необхідне для занять кінезітерапією. Для досягнення максимально позитивного ефекту від реабілітації лікарі Центру не тільки розробляють індивідуальну програму лікування, а й використовують перевірені часом європейські методики — такі як Bobat і PNF.

Також у Центрі є необхідне сучасне устаткування для занять механотерапією й окремий зал для кардіотренувань, що дозволяють Пацієнту поступово збільшувати резервно-адаптаційні можливості дихальної й серцево-судинної біосистем організму. Окрім добре оснащеної технічної бази, Центр реабілітації Клініки «Аксімед» пишається своїми фахівцями-реабілітологами, які мають величезний практичний досвід, не забуваючи постійно підвищувати свою кваліфікацію й переймати закордонний досвід. Лікарі Центру — це команда професіоналів, які прагнуть зробити процес видужання максимально ефективним. Пам’ятайте, що завжди краще звернутися за порадою до фахівця, ніж починати лікування самостійно. Це правило діє також щодо реабілітації після інсультів чи травм. Не шкодуйте сил і часу на своє здоров’я. Приходьте на консультацію — і Вам допоможуть!

КІНЕЗІТЕРАПІЯ — це метод фізичної реабілітації, що полягає в індивідуальному підході до Пацієнта з використанням перевірених європейських методик Bobat і PNF.

МЕХАНОТЕРАПІЯ — важлива складова частина реабілітаційного лікування після інсультів і травм. Завдяки впливу на нервово-м’язовий апарат людини механотерапія сприяє нормалізації м’язового тонусу перед відновленням руху.

ЗАЛ КАРДІОТРЕНУВАННЯ обладнаний спеціальною багатофункціональною апаратурою (орбітрек, бігова доріжка, велотренажер), що дозволяє дозовано виконувати циклічні вправи, спрямовані на підвищення резервних можливостей серцево-судинної й дихальної систем організму.


БАЛАНС-ТРЕНЕР — тренажер з регульованим навантаженням, що дозволяє Пацієнту робити «перші кроки», а також виконувати спеціальні комбіновані вправи в горизонтальній площині.

Ефекти від занять на баланс-тренері:

  • збільшення амплітуди рухів у суглобах;
  • підвищення статодинамічної стійкості вестибулярного аналізатора;
  • оптимізація розподілу м’язово-жирової тканини;
  • нормалізація тонусу м’язів;
  • стимуляція роботи кишківнику.

 

Записатись