Офтальмологія

Офтальмолог – лікар, який займається діагностикою, профілактикою та лікуванням органів зору.  Першочергова допомога офтальмолога Пацієнту полягає в тому, щоб вчасно виявити патологію очей і зупинити її подальший розвиток.

Симптоми, при яких необхідно записатися на прийом до офтальмолога

Туман перед очима

Такий симптом може сигналізувати про початок розвитку катаракти або глаукоми, проблеми із судинами сітківки чи хвороби рогівки очей.

Світлобоязнь

Причиною такого ефекту може бути занесення інфекції або травми очей. Крім того, таким ефект може бути початком розвитку глаукоми.

Сліпі плями

Якщо такий ефект триває декілька хвилин, це може свідчити не лише про проблеми з зором, а і інші захворювання. Не можна ігнорувати цей симптом, необхідно негайно звернутися до офтальмолога.

Подвоєння в очах

Якщо в очах двоїться, картинка розмазана, просто необхідно негайно записатися на прийом до офтальмолога. Такий симптом може бути причиною пухлин мозку, порушення кровообігу, а також ранньою стадію розсіяного склерозу.

Втрата зору на певний час

Причиною може бути порушення центральної артерії сітківки. Якщо негайно не звернутися до офтальмолога, людина може назавжди осліпнути.

Крім того, причиною звернення до офтальмолога може бути біль в очах, свербіж, почервоніння.

Діагностика офтальмологічних захворювань

За словами профільних фахівців клініки «АКСІМЕД», всім захворюванням очей властива своя специфіка, вони мають різний патогенез. Причиною виникнення різних патологій можуть бути збої в роботі ендокринної, нервової та кровоносної систем пацієнта.

Тому, щоб встановити причину виникнення патології і надати Пацієнту необхідну допомогу, хороший офтальмолог повинен володіти великим багажем знань у всіх областях медицини.

Лікування офтальмологічних хвороб

У такому випадку, якщо у Вас виникли проблеми з органами зору – сміливо звертайтеся за допомогою до офтальмолога клініки сучасної неврології «АКСІМЕД», що знаходиться у м.Києві на лівому березі неподалік від станції метро Лівобережна. Професійні офтальмологи клініки «АКСІМЕД» мають великий досвід боротьби з такими очними захворюваннями як: катаракта, відшарування сітківки, глаукома, астигматизм та інші захворювання.

ВАЖЛИВО! Рекомендується періодично відвідувати лікаря-офтальмолога з метою профілактики хоча б один раз на рік!

В приватній клініці “АКСІМЕД” Ви можете пройти огляд очного дна, перевірити гостроту зору, визначити поле зору і багато інших параметрів. Офтальмологічний кабінет клініки «АКСІМЕД» оснащений новітнім якісним обладнанням, використовуючи яке, лікар-офтальмолог здатний надавати ефективну допомогу Пацієнтам: провести точну діагностику та обстеження очей, визначити стан органів зору Пацієнта і вказати на наявність проблем і патологій очей. Сучасна діагностична апаратура дозволяє визначити показники зору, анатомічні деталі очей і всю необхідну для лікаря інформацію.