Приступ мігрені – одне з найбільш дискомфортних і хворобливих станів. Людина з мігренню може втратити працездатність і нормальне самопочуття від декількох хвилин до 1-3 днів.


Симптоми сильного головного болю

При мігрені головний біль найчастіше локалізується з одного боку, буває пульсуючим, посилюється при напрузі або русі. Напад мігрені нерідко супроводжується нудотою, що переходить в блювоту. Часто локація мігрені змінюється при кожному новому нападі, а іноді і під час одного нападу.

Частота виникнення нападів у кожного Пацієнта різноманітна – від декількох разів на рік до декількох разів на тиждень. Основна неприємність такої недуги полягає в тому, що мігрень хоч і не є смертельним захворюванням, але дуже негативно позначається на якості і стилі життя людини.

Люди, які страждають від періодичних нападів, знають, наскільки складно вести звичайний спосіб життя. Сучасна медицина поки не змогла знайти спосіб повного позбавлення від мігрені, але хворим не слід запускати хворобу, опускати руки, чекаючи чергового нападу.

Фахівці нашої Клініки “АКСИМЕД” заявляють, що життя з мігренню – це не остаточний вирок, а лише привід для вжиття невідкладних заходів.

У неврологічній клініці «АКСИМЕД» у м. Київ досвідчені фахівці-неврологи допоможуть Вам не тільки встановити контроль над нападами мігрені, але і зменшити (а також усунути) їх виникнення.

Багаторічний досвід лікарів-неврологів Клініки «АКСІМЕД» і сучасні нейрофізіологічні методи дослідження допоможуть підібрати Вам індивідуальну і оптимальну програму лікування.

Немедикаментозне лікування включає масаж і різні фізіотерапевтичні процедури – це найбільш ефективні лікувально-профілактичні методи боротьби з мігренню, які застосовується в Клініці.

Багато Пацієнтів, які проходили курс лікування в нашій клініці, вже вміють тримати під контролем напади мігрені і повернулися до повноцінного активного життя.

Пам’ятайте, що зволікання з лікуванням може призвести до переходу періодичної мігрені в тривалі хронічні напади.

Ось чому при перших же нападах мігрені необхідно записатися на прийом до невропатолога для найбільш ефективного і швидкого її припинення. Оперативність в лікуванні мігрені – запорука гарантованого одужання.

ЗАПИСАТИСЯ