Клініка сучасної неврології

   

Наша спеціалізація:

 
 

Як говориться в приказці: нерви треба берегти змолоду. 

Дійсно, постійні стреси, переживання, шкідливі звички, події в суспільно-політичному житті - нерідко згубно впливають на нервову систему людини. 

Постійне напруження може вилитися в безліч різних захворювань і розладів нервової системи. Це  істотно знижує якість життя людини. Тому не потрібно соромитись і необхідно вчасно звертатись за допомогою до фахівця, що лікує не тільки нерви, але і душу – до невролога.

Нервова система людини - це надзвичайно складний механізм, який взаємодіє і багато в чому визначає роботу всіх інших органів і систем людського організму. Тому, будь-який збій в нервовій системі – це завжди удар по роботі всього організму.

Симптоми проблем нервової системи людини 

Лікарі-неврологи відзначають основні симптоми, які вказують на проблеми в нервовій системі, а саме: 

Вищезазначені симптоми - це ті дзвіночки, на які людина має звернути увагу і зрозуміти, що це серйозний привід звернутися до лікаря. Наша клініка «Аксімед» знаходиться у Києві на Лівому березі, недалеко від станції метро Лівобережна. Неврологія – це основна спеціалізація клініки.

Лікування нервової системи 

Оскільки, навіть незначне порушення або несерйозна на перший погляд травма, можуть призвести до збою в роботі нервової системи, - консультація хорошого невролога в Києві може запобігти і мінімізувати негативні наслідки.

Лікарі-неврологи знають чимало випадків, особливо коли це стосується інсульту, коли буквально година зволікання може привести до незворотніх наслідків.

Нервова система кожного пацієнта унікальна, і тому для її лікування Вам потрібні кваліфіковані професіонали.  Лікарі-неврологи (невропатологи) в клініці сучасної неврології «Аксімед» у Києві – профессіонали своєї справи з багаторічним досвідом. Крім того, клініка «АКСІМЕД» сьогодні - це унікальний симбіоз досвідчених лікарів, якісного обладнання і передових методів лікування нервових захворювань з можливостями для реабілітації. 

В клініці «АКСІМЕД», Пацієнт отримує повноцінне обстеження на новітньому обладнанні, що відповідає світовим стандартам якості. За результатами інструментальних та лабораторних досліджень лікарі-неврологи клініки складають індивідуальний ефективний курс лікування. При виявленні найменших відхилень лікарі вносять необхідні зміни в лікування. Після завершення курсу лікування, Пацієнт завжди отримує профілактичні рекомендації лікаря-невролога в Києві щодо подальшого запобігання подібних захворювань в майбутньому. 

Звернувшись в клініку «АКСІМЕД», Ви можете бути впевнені в якісному обстеженні, лікуванні. Невролог ніколи не залишить Вас один на один з Вашою проблемою. Повний курс лікування, реабілітації та подальші рекомендації невропатолога допоможуть Вам жити повноцінним життям!

 

Закрыть
Ваше імя
Контактний телефон
Зручний час для дзвінка
Введіть код
Поставити питання