Клініка сучасної неврології

   

Наша спеціалізація:

 
 

Неврологія - наука про захворювання нервової системи, яка має складну будову і відповідає за реакції на зовнішні і внутрішні подразники, а також за роботу всіх без винятку органів і систем людського організму.

Не дарма кажуть, що всі хвороби від нервів.  Саме тому дуже важливо серйозно ставиться до будь-яких відхилень або патологій нервової системи і періодично відвідувати лікаря невролога.

1

 Хто такий невролог?

Невролог - це лікар, який діагностує і лікує захворювання нервової системи.  Раніше, коли не було сучасних діагностичних апаратів, таких як МРТ, рентген, нейрофизических методів досліджень, невролог встановлював діагноз, грунтуючись на неврологічному огляді пацієнта.  В арсенал інструментів для огляду входили молоточок, яким невролог перевіряє рефлекси людини, голка для визначення чутливих розладів, камертон для визначення вібраційної чутливості і ліхтарик, за допомогою якого перевіряється реакція зіниці на світло.

nevrologiya

На сьогоднішній день, коли божевільний ритм життя, надлишок негативної інформації через ЗМІ та інтернет, постійні стреси призводять до того, що неврологічні захворювання зустрічаються все частіше, тільки таких методів діагностики недостатньо.

У Києві недалеко від станції метро Лівобережна працює медичний діагностичний центр «АКСІМЕД» - клініка сучасної неврології.  Мед центр має в своєму арсеналі найсучасніший апарат МРТ відкритого типу, який допомагає на ранніх стадіях діагностувати атеросклероз, підвищення внутрішньочерепного лікворного або венозного тиску, які є причиною серйозних неврологічних розладів.  На УЗД невролог може визначити наявність бляшок в судинах, їх звуження, що дозволяє вчасно почати лікування і запобігти серйозним наслідкам.

У клініці «АКСІМЕД» в Києві працюють кращі професіонали неврологи з багаторічним досвідом.  Записатися на прийом до лікаря невролога можна, зателефонувавши за вказаними на сайті телефонами.  Консультація невролога платна, але ціна за прийом цілком прийнятна. Вартість прийому вказана в нашому прайсі на сайті.

 

 Коли необхідно звернутися до невролога?

Записатися на прийом до лікаря-невролога необхідно негайно, якщо Вас турбують:

 • Часті головні болі, мігрень;
 • Запаморочення;
 • Шум у вухах;
 • Двоїння в очах, звуження або випадання полів зору;
 • Хиткість ходи;
 • Високий артеріальний тиск, гіпертонічні кризи або ВСД (вегето-судинна дистонія);
 • Порушення чутливості деяких частин тіла;
 • Болі в нозі, руці, попереку, шиї, грудному відділі.  Біль - неврологічний розлад;
 • Будь-які проблеми з хребтом (остеохондроз, грижі та ін.) вимагають огляду невролога;
 • Депресія;
 • Панічні атаки;
 • Розсіяний склероз;
 • Запалення трійчастого нерва.

 Огляд невролога.  Як відбувається?

Зайшовши в кабінет до невролога, діагностика почнеться з огляду пацієнта.  Доктор подивиться на ходу людини, як він сідає, веде бесіду. Оцінить пам'ять, швидкість реакції, словниковий запас, а також наявність больових відчуттів при пересуванні.

Потім невролог збирає анамнез зі слів пацієнта.  Коли почалися проблеми, як розвивалася хвороба, чи є подібні проблеми у родичів пацієнта.  Багато неврологічні захворювання передаються у спадок.

Потім доктор невролог приступає до тестування пацієнта, перевіряє координацію, рухову і чутливі сфери хворого, рефлекси, реакцію зіниць і ін.

На підставі цього невролог ставить первинний діагноз і при необхідності, для його підтвердження, може призначити додаткове обстеження (УЗД, МРТ).

Огляд пацієнта лікарем-неврологом

Прийом лікаря невролога в клініці «АКСІМЕД» за часом триває рівно стільки, скільки необхідно, щоб встановити точний діагноз.  У приватній клініці працюють дійсно хороші, уважні фахівці, які готові вислухати пацієнта без поспіху, провести повну діагностику, правильно підібрати методи лікування і довести свою справу до кінця. У клініці «АКСІМЕД» в Києві є свій реабілітаційний центр, де лікарі допомагають пацієнтам повністю відновитися після травм, інсульту і повернутися до повноцінного життя.  Рефлексотерапія, масаж, остеопатія, іглофлексотерапія, розробка м'язових контрактур, а також наявність сучасного обладнання допомагає людям швидко встати на ноги.

 Чому варто відвідати клініку «АКСІМЕД»? 

Наші переваги:

 • Клініка «АКСІМЕД» в Києві спеціалізується на неврології.  Тут працюють тільки найкращі фахівці неврологи з величезним досвідом;
 • Індивідуальний підхід до кожного пацієнта;
 • Сучасний центр діагностики захворювань та реабілітації;
 • У клініці є все для зручності пацієнтів.  Вона знаходиться на лівому березі біля метро Лівобережна.  Сучасні палати, обладнання, уважний персонал і фахівці, які знають свою справу;
 • Сучасний апарат МРТ відкритого типу для людей з клаустрофобію, апарат УЗД експерт класу.

Шукаєте хорошого лікаря-невролога в Києві?  Вам однозначно до нас! Неврологічна клініка «АКСІМЕД» надасть Вам допомогу і допоможе побороти будь-яку недугу.

 

 

Закрыть
Ваше імя
Контактний телефон
Зручний час для дзвінка
Введіть код
Поставити питання