Неврологія

У широкому розумінні лікар-невролог (невропатолог) — це фахівець, що займається діагностикою та лікуванням захворювань (розладів) нервової системи, прояви яких настільки різноманітні, що їхня послідовна інтерпретація вимагає умовного поділу Пацієнтів на дві групи:

 • До першої групи належать Пацієнти, які знають, що їхня проблема належить до сфери неврологічних, і їх цікавить цілеспрямований пошук кваліфікованого лікаря-невролога (невропатолога) у Києві.
 • Другу групу становлять Пацієнти, які в силу міцності свого здоров’я (чого й Вам щиро бажаємо!) до моменту усвідомлення необхідності звертання до лікаря не знали або не були впевнені, чи входить їхня проблема в сферу професійної компетенції лікаря-невропатолога (невролога).

Тому Пацієнтам, що умовно належать до першої групи, ми пропонуємо відразу перейти до процедури запису на прийом до одного з неврологів найбільшої в Україні спеціалізованої неврологічної Клініки «Аксімед».

Бо саме тут — у сучасній медичній установі європейського рівня з повним спектром необхідних засобів для встановлення точного діагнозу та призначення ефективного курсу лікування — Ви отримаєте якісну медичну допомогу.

І оскільки об’єктивна інформація — запорука правильного вибору, наш обов’язок — відкрити для Пацієнта «завісу таємничості» над спеціальністю лікаря-невропатолога (невролога).

По-перше, щоб зрозуміти специфіку медичної діяльності лікаря-невролога (невропатолога) зробимо невеликий ліричний відступ. Напевно, більшість з Вас чули або навіть вживали фразу: «Усі хвороби — від нервів». На нашу думку, саме цей відомий вираз невідомого мудреця і є найбільш точним узагальненням і своєрідною квінтесенцією професійної діяльності лікаря-невролога.

 

Лікар-невролог — це фахівець, що займається лікуванням та діагностикою захворювань центральної (головний та спинний мозок), периферичної нервової системи (нервові волокна) і опорно-рухового апарату (лікування травм і захворювань хребта). Іншими словами, лікар-невролог -— це фахівець, який потрібний майже кожній другій сучасній людині.

Навіть швидкого ознайомлення з наведеним нижче переліком основних симптомів та скарг, з якими Пацієнти звертаються на консультацію до невролога (невропатолога) у Києві, досить, щоб повністю погодитися з вищевказаним афоризмом.

У випадку виявлення в себе (або у своїх близьких) декількох чи навіть однієї з вищенаведених ознак слід всерйоз подумати про невідкладний запис на консультацію до невролога в Києві.

У той же час підкреслимо, що це лише перелік безпосередньо неврологічних симптомів, скарг та діагнозів, кваліфіковану допомогу при яких надає лікар-невропатолог у Києві.

По-друге, до розряду захворювань, при яких лікар-невролог може надати найбільш комплексну й компетентну допомогу, належать так звані психосоматичні розлади — тобто недуги, при яких хворіє (страждає) фізичне тіло, однак справжня причина перебуває «у душі». Іншими словами, коли психоемоційний стан людини безпосередньо впливає на її тілесне (соматичне) здоров’я.

У подібних випадках ефективне лікування лікарем-неврологом у Києві психосоматичних захворювань і розладів здійснюється за допомогою залучення консультантів психотерапевтичного профілю.

Нижчевказаний список найпоширеніших ознак психосоматичних розладів та захворювань допоможе Вам розпізнати в себе або в своїх близьких характерні скарги.

Симптоми які вимагають запису на консультацію до невролога

 • біль, локалізована в області серця й непов’язана з фізичним навантаженням;
 • болі в області голови та шиї;
 • дискомфорт у животі, що імітує захворювання внутрішніх органів (травного тракту);
 • стрибки та коливання артеріального тиску;
 • прискорене серцебиття чи збої в скороченнях серця, що найчастіше змушують Пацієнта з тривогою прислухатись до особливостей свого серцевого ритму;
 • утруднене ковтання через відчуття «застряглої грудки» у горлі;
 • задишка, що супроводжується бажанням зітхнути глибше;
 • відчуття певного оніміння та своєрідного поколювання в пальцях і кистях рук;
 • закладеність носа, що утрудняє носовий подих;
 • запаморочення («тільки подумаю про свої проблеми — відразу голова йде кругом») також може бути пов’язане з нестійкістю ходьби, відчуттям «ватяних» ніг або відчуттям, що «земля начебто спливає з-під ніг»;
 • припливи жару (до лиця) («кров вдарила в голову») або чутливого ознобу («від страху все усередині начебто заледеніло»);
 • порушення апетиту — від категоричної відрази до їжі до нападів так званого «вовчого» голоду (булімії);
 • атаки психогенної нудоти чи блювоти, що виникають, як правило, в стресовій ситуації або ж у її передодні;
 • різноманітні сексуальні проблеми.

Як видно, загальний перелік психосоматичних проблем також досить значний, і розібратися в тонкощах і хитросплетеннях психосоматичних розладів дуже й дуже складно, а значить — під силу тільки справжньому професіоналу.

Третьою важливою частиною спеціалізації лікаря-невролога є вміння ефективно лікувати захворювання опорно-рухового апарата загалом та хребта — зокрема. Тому якщо Ви відзначаєте в себе який-небудь дискомфорт чи больові відчуття в області хребта або кінцівок — негайно звертайтесь за професійною спеціалізованою допомогою саме до лікаря-невролога!

Ще більш інформоване розуміння переваг звертання до лікаря-невролога Клініки «Аксімед» може сформувати у Пацієнта фактор спеціалізованого обладнання.

Адже відомо, що навіть найдосвідченіший лікар потребує сучасної інноваційної апаратури для проведення ефективних діагностичних і лікувальних процедур.

У цьому контексті професійна діяльність лікарів-неврологів у Києві, а саме — в Клініці сучасної неврологічної допомоги «Аксімед», має низку вагомих переваг.

Спектр послуг Клініки «Аксімед», яка, до речі, є найбільшим в Україні приватним неврологічним медичним центром, дійсно вельми широкий.

Якісна медична допомога

 • оперативно та комфортно залучити до лікувального процесу за принципом «тут і зараз» основних профільних спеціалістіввід ЛОРа і офтальмолога до мамолога та гастроентеролога);
 • здійснити комплексні та спеціалізовані діагностичні обстеження (від УЗД судин голови й панорамного рентген-знімка всього хребта до ендоскопії та електроенцефалограми);
 • провести всілякі лабораторні дослідження (від клінічних та біохімічних до мікробіологічних та спадково-генетичних);
 • забезпечити проходження багатокомпонентного курсу лікування та реабілітації із застосуванням сучасних методик медикаментозного та немедикаментозного впливу (від денного стаціонару та фізіотерапії до масажу та лікувальної фізкультури);
 • в разі необхідності, мультідисциплінарна бригада фахівців відділення реабілітації після інсультів і травм надає Пацієнтам кваліфіковану сучасну допомогу у відновленні втрачених або порушених внаслідок інсульту чи травми життєво важливих рухових, мовних, когнітивних та соціальних функцій.

Якщо ж у Вас і зараз залишаються сумніви з приводу доцільності звертання до лікаря-невролога (невропатолога) саме в Клініці «Аксімед», до Вашої уваги наступний аргумент — європейський рівень сервісу. На кожному етапі перебування в Клініці Пацієнт завжди знаходиться в центрі уваги декількох лікарів та співробітників.

Незалежно від того, чи спілкується Пацієнт з оператором кол-центру чи адміністратором рецепції або ж відбувається лікувальна взаємодія з лікарем, медсестрою, інструктором ЛФК чи масажистом, наші стандарти обслуговування завжди залишаються незмінно високими, що втілюється в дійсно високій якості медичних послуг.

Не виключено, що після ознайомлення з представленою інформацією для більшості Пацієнтів залишиться актуальним єдине питання, позитивне вирішення якого буде означати вибір Клініки «Аксімед». Мова йде, звичайно ж, про питання ціни.

Дійсно, в сучасному світі питання ціни є вирішальним в багатьох аспектах — це реальність, яку неможливо заперечувати. Саме тому утримання прийнятного рівня цін за послуги Клініки, що стало логічним наслідком зваженої та продуманої цінової політики, є аргументом на користь звертання саме до «Аксімеду».

При цьому ми, звичайно ж, усвідомлюємо, що ціни деяких послуг можуть здатися недоступними для потребуючих якісної допомоги Пацієнтів. Саме тому, наприклад, вартість консультації невролога для пенсіонерів у нас знижена, а хворим, що потребують тривалого курсу лікування, можуть бути надані індивідуальні умови.

Більше того, оскільки сучасні Пацієнти, які опікуються своїм здоров’ям, розуміють, що надання ефективної медичної допомоги апріорі вимагає більших зусиль персоналу та високого рівня організації всіх ланок лікувального процесу, цінова політика Клініки «Аксімед» є повною мірою обґрунтованою.

Тож якщо пошук лікаря невропатолога (невролога) у Києві для Вас актуальний — чекаємо на Вас за адресою: Київ, станція метро «Лівобережна», вулиця Ованеса Туманяна 3, Клініка «Аксімед».

І пам’ятайте: «Здоров’я — це ще не все, але без здоров’я все інше — ніщо!».

Записатись