Глазунов Олександр Сергійович

У 2001 році закінчив Національний Медичний Університет імені акад. А.А. Богомольця і ​​отримав повну вищу освіту за спеціалізацією “Лікувальна справа” та здобув кваліфікацію лікаря.

У 2003 році закінчив інтернатуру за фахом “Медицина невідкладних станів”.

З 2012 року пройшов курси спеціалізації “Спортивна медицина”.

З 2013 фахівець з кінезіологічні тейпірованіе, член української асоціації кінезіотейперов.

У 2021 році пройшов курс ТУ із сомнології “Діагностика та лікування СОАС і снозалежної дихальної недостатності (очно-заочний з елементами ДН)”.

Захворювання: Патологія хребта, захворювання м’язів, суглобово-зв’язкового апарату. Лікування та відновлення після травм різного походження методом лікувальної фізкультури.

Хобі: Класична музика, фортепіано, автомобілі, читання наукової і художньої літератури.

“Медицина воістину є найблагородніша з усіх мистецтв.” Гіпократ

>>>
Кондратенко Ірина Василівна

Закінчила медичне училище № 4 з червоним дипломом і відразу ж продовжила навчання в Київському національному медичному університет ім. О.О.Богомольця, який закінчила в 1999 р.

Навчання поєднувала з роботою у відділенні реанімації новонароджених клініки «Охматдит». Вибір спеціальності пов’язаний з тим, що на момент закінчення вузу я була мамою двох маленьких дітей, і мені дуже часто доводилося зустрічатися з дитячими ЛОР-хворобами. Мені захотілося вникнути й розібратися в цій проблемі.

Тоді я в 2000 році закінчила інтернатуру з дитячої отоларингології при КМАПО ім. П.Л.Шупика й почала працювати в поліклініці, приймаючи як дітей, так і дорослих. Бажаючи далі розвиватися в цій області медицини, а також допомагати в лікуванні ЛОР-патологій Пацієнтам будь-якого віку, в 2003 році я освоїла спеціалізацію «Отоларингологія» на базі Київської обласної лікарні.

В 2006 році я закінчила клінічну ординатуру з отоларингології. За час, проведений в ординатурі, моя активна оперативна діяльність склала близько 100 трахеостомій, у тому числі й екстрених, десятки ушивань травм ЛОР-органів, трепанопункції, ендоларингіальне видалення доброякісних новотворів, гайморотомії по Калдвел-Люку, ведення важких стаціонарних хворих з флегмонами після ларингектомій.

З 2007 року працювала в Київській поліклініці № 1 Деснянського району. За цей період одержала подяку від міськадміністрації після того, як задоволені моєї роботою Пацієнти написали лист тодішньому градоначальнику. В 2008 році мене запросили працювати в приватну клініку, що спеціалізується на проблемах слуху. Там у процесі роботи я освоїла всі види діагностики слуху (аудіометрію, об’єктивну імпедансометрію, отоакустичну емісію, слухові викликані потенціали) і здійснювала діагностику слуху в дітей.

Постійно відвідую міжнародні конференції по сурдології й майстер-класи, про що свідчать відповідні сертифікати. В 2010 році я стала однією з перших в Україні, хто освоїв, а потім здійснював тестування й настроювання кохлеарних імплантів. В 2012 році я одержала спеціальність «сурдологія» і стала провідним сурдологом у медичному центрі «Інфотон». У сферу моїх обов’язків входило виявлення й відбір кандидатів на кохлеарну імплантацію, популяризація об’єктивної діагностики й кохлеарної імплантації, лікування різних видів зниження слуху, слухопротезування.

Влітку того ж року я виступала з доповіддю на щорічній ЛОР-конференції в Судаку, присвяченій імплантатам середнього вуха. У цей же період я почала працювати в інституті отоларингології у відділенні ЛОР-патології дитячого віку на посаді молодшого наукового співробітника. Виконую об’єктивну діагностику слуху в дітей і беру участь у науковій праці з вивчення впливу нейрональних стовбурних клітин на функціональний стан внутрішнього вуха в умовах гострого ототоксикозу.

Цікавлюся здоровим харчуванням і способом життя, немедикаментозними методами лікування, методиками раннього розвитку дітей. Мрію випробувати методику розвитку математичних, логічних і креативних здатностей у дітей на своїх онуках.

З дитинства катаюся на гірських лижах, прилучила до цього виду спорту чоловіка й дітей. Також люблю волейбол.

>>>
Сіделковський Олексій Леонович

Першим етапом на шляху професійного становлення став вступ до Київського медичного училища № 4, яке було закінчено з червоним дипломом.
Почав свою практичну медичну діяльність в 1991 р. на посаді медбрата відділення реанімації лікарні швидкої допомоги.

Наступним кроком на шляху професійного становлення був Київський національний медичний університет ім. О.О.Богомольця, який я закінчив в 1998 р. і одержав вищу медичну освіту по двох спеціальностях — «Дитяча» і «Доросла неврологія».

В 2002 р. освоїв «Рефлексотерапію» і отримав відповідний сертифікат.

В 2001 р. почав працювати лікарем у поліклініці сімейного лікаря «Русанівка», де вів консультативний прийом дітей і дорослих.

Початком мого науково-професійного росту став захист в 2004 році кандидатської дисертації на тему: «Особливості плину часткової андрогенної недостатності у хворих з дисциркуляторною енцефалопатією».

Починаючи з 2008 р., поєдную консультативний прийом з обов’язками керівника Клініки сучасної неврології «Аксімед», яка була створена для того, щоб забезпечити Пацієнтам можливість одержання якісної та доступної неврологічної медичної допомоги в Україні.

В 2010 р. пройшов стажування на робочому місці в НДІ нейрохірургії та отримав сертифікат фахівця зі спеціалізованого дуплексного сканування судин голови та шиї.

Є автором більш ніж 20-ти наукових публікацій, присвячених проблемам судинних захворювань головного мозку, хребта, синдрому вегето-судинної дистонії, а також проблемам чоловічого клімаксу.

У моїх найближчих планах — подальше вдосконалювання рівня професійної майстерності шляхом участі в міжнародних і національних наукових форумах.

Серед моїх захоплень — вивчення іноземних мов, читання художньої та історичної літератури, класична музика, активний відпочинок, подорожі, фотографія, колекціонування крилатих фраз і виразів медичної тематики.

Ключовий принцип моєї діяльності відповідає вислову відомого українського поета М.Вороного:

«Красу життю дає свобідний рух, свідома праця, творче діло.
В здоровім тілі є здоровий дух! Шануйте дух, шануйте тіло!»
.

>>>
Овсянніков Олексій Анатолійович

В 2000 році закінчив Харківський державний медичний університет. Потім була інтернатура, яку я закінчив у 2001 році за спеціальністю «Терапія».

Величезний інтерес до медицини підштовхнув мене до вивчення нових дисциплін, і в 2004 році я пройшов курси за спеціалізацією «Психіатрія», а потім в 2011 році курси за спеціалізацією «Неврологія». На базі Інституту нейрохірургії ім. академіка Ромоданова в 2012 році освоїв стимуляційну електронейроміографію.

Свою професійну діяльність розпочав в 2001 році як дільничний терапевт в поліклініці №2 Харківської міської клінічної лікарні №27. З того часу встиг попрацювати терапевтом та психіатром в медичних закладах м. Харкова. З 2005 року продовжив трудову діяльність в медичних закладах міста Київ.

2010 рік став знаменним в моїй кар’єрі. Саме в цьому році я тісно пов’язав свою долю та лікарську діяльність із клінікою «Аксімед», на базі якої відбулося моє становлення як невролога. Постійно професійно вдосконалююсь, підвищую кваліфікацію на курсах та конференціях, є автором некількох наукових праць та статей.

На відпочинку надаю перевагу подорожам із сім’єю. Подобається відкривати нові місця, отримувати нові враження. Вважаю, що у кожному домі повинна бути домашня тваринка, особливо, якщо в сім’ї є діти. У вільний від роботи час подобається читати професійну та художню літературу, переглядати фільми, вивчати іноземні мови, займатися спортом.

Неврологія хоч і «вузька» спеціалізація, але для розуміння характеру патологій нервової системи та корекції поведінки Пацієнтів, необхідно володіти знаннями у багатьох аспектах медицини.

Напевно, така ось цікава “всеосяжна вузькість” і стала поштовхом до вибору напрямку в подальшій професійній діяльності. Для зміцнення морального духу Пацієнтів люблю говорити: “Ми не лікуємося, ми одужуємо”, що налаштовує їх на більш мажорний лад. У разі, коли на запитання про самопочуття Пацієнт відповідає: “Нічого начебто” я зазвичай кажу: “Нічого – це порожнє місце, а нам важливо, щоб стало краще”.

В роботі намагаюся спиратися на відомі вислови Бурденко М.М.: “Живе слово робить чудеса”, Пирогова Н.І.: “Жити на білому світі – значить постійно боротися і постійно перемагати”, Цельса А.К.: “Швидко, безпечно і приємно повинен лікувати лікар”.

>>>
Марусіченко Віктор Вікторович

В 2011 році закінчив Донецький Національний  медичний університет ім. М.Горького, медичний факультет, за спеціальністю «лікувальна справа» та отримав кваліфікацію-лікар.

З 2011 року по 2013рік проходив інтернатуру за фахом «неврологія» на базі «Інституту невідкладної та відновної хірургії» в відділенні «реконструктивної ангіоневрології та нейрореабілітації». Отримав сертифікат за спеціальністю «неврологія» 30 січня 2013року.

З 2013 року по 2015 рік закінчив клінічну ординатуру за спеціальністю «неврологія» на кафедрі «дитячої та загальної неврології» учбово-наукового інститута після дипломної освіти ДонНМУ ім. М.Горького на базі Інституту невідкладної та відновної хірургії ім В.К.Гусака та дитячої обласної клінічної лікарні під керівництвом д.м.н, проф. Евтушенко С.К, а також кафедрі «неврології та рефлексотерапії Національної медичної академії післядипломної освіти   ім. П.Л.Шупика, на базі Київської обласної клінічної лікарні, під керівництвом д.м.н., проф., Свиродова Н.К. (маю свідоцтво лікаря «клінічного ординатора»).

Маю опубліковані наукові праці:

 • Марусiченко В.В., Євтушенко С.К. ( та інші)- «Проницаемость гематоэнцефалического барьера, интратекальный синтез IgG и нейровизуализация в дифференциальной диагностики рассеянного склероза»-Український неврологічний журнал №3- 2013р.
 • Марусiченко В.В., Євтушенко С.К. ( та інші)- «Профиль когнитивной дисфункции при достоверном рассеянном склерозе у лиц молодого возраста»– Український неврологічний журнал №3 -2013р.
 • Марусиченко В.В, Марусиченко Е.А, Евтушенко С.К, Иванова М.Ф, Симонян В.А, Чижевская О.И., Международный неврологический журнал №5 (51) 2012г с.98-102 «Тяжелая форма подострого склерозирующего панэнцефалита у пациента 18-летнего возраста».
 • Марусиченко В.В., Марусиченко Е.А, Белякова М.С, Евтушенко С.К, Симонян В.А, Гончарова Я.А. Український Вісник психоневрології, том 20, випуск 3 (72).«Особенности ранней дифференциальной диагностики бокового амиотрофического склероза».
 • Марусiченко В.В., Євтушенко С.К. ( та інші)- «Туннельные невропатии. Трудности диагностики и лечения» – Международный неврологический журнал №1 -2015:-с.25-30.
 • Марусiченко В.В., Євтушенко С.К. ( та інші) – научно-практическое и методическое пособие «Шкалы в общей и детской неврологии».
 • Міжрегіональна науково-практична конференція «Современные и практические подходы в диагностики и лечении когнитивных нарушений »-19.10.2013р

Брав участь у:

 • Мастер-клас «Неотложные состояния в неврологии»- 24.12.2013р.
 • Мастер-клас «Дифференциальная диагностика острого вялого тетрапареза»- 20.01.2014р.
 • Мастер-клас « Многоликая головная боль»- 03.02.2014р.
 • Майстер клас « Скальпова акупунктура в комплексному лікуванні головних болів різного ґенезу» 20.02.2015 року.
 • Майстер-клас « Лікувальні блокади при болях у спині» 20.03.2015 року.
 • VІ міжнародний медичний конгрес « Впровадження сучасних досягнень медичної науки у практику охорони здоров’я України» – 15-17 травня 2015 року.
 • Міжрегіональна науково-практична конференція і засіданні Донецького обласного товариства неврологів «Труднодиагностируемые заболевания нервной системы»09.2013 року, з доповіддю: «Поздняя диагностика бокового амиотрофического склероза, имитирующего цервикальную миелопатию (случай из практики)».
 • Участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції молодих вчених НМАПО ім. П.Л.Шупика, присвяченої «Дню науки»: «Інновації молодих вчених медиків їх впровадження в практичну охорону здоров’я 2015», 30.04.2015 року, з доповіддю «Туннельные невропатии. Трудности диагностики» .

З 2013 рок працюю науковим співробітником лікарем (ординатором) неврологом в Інституті невідкладної та відновної хірургії ім В.К.Гусака.

Напрямок захворювань  в неврологіі: захворювання центральної та периферичної нервової системи, демієлінізуючі захворювання,  вертеброгена патологія.

Улюблений вислів:

Существуют тысячи болезней, но здоровье бывает только одно. (Карл Людвиг Берне).

>>>
Федоров Павло Анатолійович

Закінчив Маріупольське медичне училище (1991-1993р.р.) за спеціальністю «сестринська справа» з відзнакою. Працював мед. братом виїзної бригади ШМД.

Вступив у ДонДМУ в 1994р. Закінчив Донецький Державний медичний університет у 2000р. за спеціальністю “лікувальна справа”. Проходив інтернатуру на кафедрі ФІПО ДонДМУ за спеціальністю «терапія».

З 2000 по 2014р. працював у відділенні невідкладної кардіології обласного кардіохірургічного центру КЛПУ ДОКТМО лікарем-кардіологом блоку інтенсивної терапії. У цей же час здійснював лікувально-консультативні виїзди міськими та районними лікарнями області.

У 2005 р. – курси спеціалізації за спеціальністю “кардіологія” на кафедрі пропедевтичної терапії та кардіології ДонДМУ.
З 2010 р. атестовано на 1 кваліфікаційну категорію.

Звільнився у 2014р. у зв’язку з переїздом до м.Києва, де продовжив трудову діяльність в одній із клінік Києва (2014-2016р.р.).

У вільний час із задоволенням проводжу із сім’єю на природі, люблю посидіти на березі з вудкою. З насолодою спостерігаю як ростуть мої діти, і як небагато, насправді, потрібно для щастя.

Здоров’я заразливіше, ніж хвороба.

>>>
Ярошик Сергій Олександрович

В 2013 році закінчив Національний медичний університет імені О.О. Богомольця за спеціпльністю урологія.

Постійно підвищую свій професійний рівень, беручи участь в конгресах асоціації урологів України, в конференціях, симпозіумах, присвячених сучасним проблемам та лікування в урології. Підвищую свій професійний рівень на тематичних спеціалізованих курсах.

 • Володію методикою лікування неспецефічних запальних захворювань органів сечовидільної системи.
 • Володію методикою лікування неспецефічних запальних захворювань зовнішніх статевих органів.
 • Володію методикою лікування СКХ, та профілактика СКХ.
 • Володію методикою лікування статевих розладів у чоловіків.
 • Володію методикою лікування ЗПП.
 • Володію методикою лікування чоловічого безпліддя.
 • Володію урологічними маніпуляціями.
>>>
Циж Олександр Васильович

В 1989 році закінчив Одеський медичний інститут ім. Н.І.Пирогова, а потім — інтернатуру за фахом «Кардіологія».

Почав працювати лікарем-кардіологом Броварської центральної районної лікарні в 1990 році, а вже через 3 роки підвищував свою кваліфікацію в клінічній ординатурі при Інституті кардіології ім. М.Д.Стражеско АМН України.

В 1997 році захистив кандидатську дисертацію на тему: «Ефективність великої ангіопластики коронарних артерій у хворих з ішемічною й стабільною формою ІХС. Ефективність верапаміла й анапріліна».

Є автором/співавтором близько 20-ти медичних статей, присвячених актуальним проблемам кардіології.

У свій вільний від роботи час займаюся польотами на надлегких літаках.
Слова, з якими йду по життю, звучать так:
«Згораючи сам, свічу іншим!».

>>>
Тептюк Єлизавета Валеріївна

В 2002 році закінчила Перший київський медичний коледж за фахом «Фельдшер».

З 2002 по 2008 р. освоювала спеціальність цитолога-гістолога в Київському національному університеті ім. Т.Г.Шевченка.

Паралельно, починаючи з 2004 року, почала навчання в МІ УАНМ, який закінчила в 2008 р. з червоним дипломом за фахом «Лікувальна справа».

Також проходила спеціалізацію на базі академії Післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика, по закінченні якої одержала сертифікат за фахом «Акушерство і гінекологія».

Практичну акушерську діяльність почала в Київському Обласному Центрі Матері й Дитини в 2011 році.

В 2014 році пройшла навчання й стажування ультразвукової діагностики (УЗД) у гінекології Українського Доплерівського Клубу.

В 2015 р пройшла курси тематичного удосконалення «Питання профілактичної перинатології та планування сім”ї».

В 2015 р пройшла курси тематичного удосконалення «Медицина молочної залози».

В 2017 р здобула другу кваліфікаційну категорію з акушерства та гінекології.

В 2017 р пройшла курси тематичного удосконалення «Сучасна діагностика (кольпоскопічний скринінг) профілактика та лікування патології шийки матки».

В 2017 р отримала спеціалізацію «Ультразвукова діагностика» . Здобула кваліфікацію лікар ультразвукової діагностики.

В 2018 р пройшла курси тематичного удосконалення «Пренатальна діагностика вродженої та спадкової патології плода в I триместрі вагітності».

В 2019 р пройшла курси тематичного удосконалення «Комплексна пренатальна діагностика у II та III триместрах вагітності».

В 2020 р отримала спеціалізацію з онкогінекології. Здобула кваліфікацію лікар онкогінеколог.

Маю добрі результати в лікуванні безплідних пар, запальних захворювань органів сечо-статевої системи, дисплазій та іншої патології шийки матки, розладів менструальної функції, доброякісних новоутворень матки та додатків, генітального ендометріозу та патології клімактеричного періоду. Протягом всієї практичної діяльності спостерігаю вагітних.

Активно відвідую медичні навчальні семінари та лекції по Україні та за її межами, постійно вдосконалюю професійні навички та новітні методики в лікуванні. Про спеціальність акушера-гінеколога мріяла, ще з моменту навчання в медичному коледжі й можу з гордістю сказати, що я люблю людей та свою роботу.

>>>
Токарський Тарас Юрійович

Сертифікований масажист з медичною освітою.

Свою професійну діяльність я розпочав у 2009 році, коли закінчив Бориславський медичний коледж. Вивчав «Лікувальну справу», отримав спеціальність «Фельдшер».

Бажання працювати в медичній галузі спонукає мене постійно вдосконалювати свої знання та навички. Саме тому підвищую свою кваліфікацію. Закінчив курси професійного масажу. Нині володію різними техніками масажу.

Працював в лікарні у відділенні Анестезіології та інтенсивної терапії. А також тривалий час допомагав людям, працюючи масажистом в лікувально-оздоровчих комплексах.

Люблю свою роботу, люблю допомагати людям, покращуючи їхній стан здоров’я. У роботі з пацієнтами завжди використовую індивідуальний підхід.

>>>
Третьяков Тимофій Вікторович

У червні 2014 року закінчив Донецький державний інститут здоров’я, фізичного виховання та спорту Національного університету фізичного виховання та спорту України. Спеціальність – Фізична реабілітація/Здоров’я людини.
Спеціалізація – контрактури різної етіології, дорсалгія, плоскостопість, радикулярні болі, міофасціальний больовий синдром, коксартроз, гонартроз та ін, сколіоз, переломи.

У 2014 році розпочав професійну діяльність у ЦМЛ №1 міста Єнакієве, де за цей час я набув багато досвіду, працюючи з найрізноманітнішими захворюваннями.
Люблю подорожувати, при першій нагоді намагаюся відвідати всі місця, в яких ще не трапилося побувати. Захоплююсь кінематографом та у вільні дні ходжу в кіно чи дивлюся його вдома. Зі спортивних дисциплін віддаю перевагу Армспорту (армрестлінгу), яким із задоволенням займаюся вже 7 років.

Переконаний у величезній користі, яку приносять для людини ПРАВИЛЬНІ вправи.

Улюблений вираз: “Лікар, приступаючи до лікування свого пацієнта, повинен робити це витончено, весело і з приємністю для хворого; і ніколи похмурий лікар не досягне успіху у своєму ремеслі”, – Мішель де Монтень

>>>
Савчук Михайло Михайлович

Моя практична медична діяльність почалася після закінчення Національного університету фізичного виховання й спорту України, де я одержав диплом освітньо-кваліфікаційного рівня магістра за фахом «Фізична реабілітація».

На початку своєї медичної кар’єри я працював у неврологічних відділеннях Обласної лікарні ім. Горбачовського міста Житомира та столичного Головного військово-медичного центру ордена Червоної Зірки при «Головному військовому клінічному госпіталі».

В 2011 році працював у приватному центрі кінезіотерапії, а потім до 2014 р. — в універсальній клініці «Оберіг» на посаді кінезіотерапевта.

Сферою моїх практичних інтересів є реабілітація Пацієнтів після інсульту й черепно-мозкових травм, а також з порушенням вестибулярного й опорно-рухового апарата. Регулярно беру участь у різних наукових конференціях і конгресах.

Для надання найбільш ефективної допомоги своїм Пацієнтам постійно займаюся самоосвітою, що дозволяє «тримати руку на пульсі» останніх профільних трендів, сучасних інноваційних підходів, які використовуються у вітчизняній і світовій практиці реабілітації.

Крім роботи, активно займаюся спортом — кандидат у майстри спорту міжнародного класу з тайського боксу.

Крилатий вираз, який мені імпонує:

«Якщо життя пропонує мені кілька доріг, завжди вибираю більш складний шлях — бо певен, що він правильніший».

>>>
Рейнгардт Ольга Борисівна

В 2000 р. закінчила Київський національний медичний університет ім. О.О.Богомольця.

Потім в 2003 році пройшла курси післядипломної освіти в КМАПО ім. П.Л.Шупика. у м. Києві за фахом «Аналогова й комп’ютерна ЕЕГ».

Після навчання в університеті з метою оволодіння новими медичними навичками й знаннями пройшла кілька курсів підвищення кваліфікації. Так, в 2010 році я одержала диплом за фахом «Психіатрія», а в 2011 р. — «Функціональна діагностика».

Працюю в ТМО «Психіатрія» на посаді лікаря-психіатра й лікаря функціональної діагностики, завідую кабінетом функціональної діагностики й електрокардіографії.

Як співдослідник брала участь у проведенні клінічних випробувань медичних препаратів.

З метою одержання нових навичок і досвіду також приймаю Пацієнтів у приватних клініках.

У Клініці сучасної неврології «Аксімед» працюю на посаді лікаря-епілептолога, де займаюся консультуванням й лікуванням Пацієнтів, що страждають на епілепсію.

>>>
Помиткін Андрій Анатолійович

В 1994 році закінчив Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця з червоним дипломом.

Не бажаючи зупинятися на досягнутому, продовжив навчання й в 1997 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Функціональний стан серцево-судинної системи у дітей з болями в області серця», де використовував ультразвукові методи дослідження, доплерографію, ехокардіографію.

Активно займаюся медичною науковою діяльністю і є автором більш ніж 30-ти друкованих праць.

Ультразвукові методи дослідження почав опановувати ще на 5-му курсі медінституту, а потім продовжив на кафедрі педіатрії № 2 НМУ.

Свою трудову діяльність почав у відділенні ультразвукової діагностики Інституту педіатрії, акушерства й гінекології АМН України. Працював лікарем ультразвукової діагностики в «American Hospital», Doha, Qatar та «Al-Batnan Medical Centre», Tobruk, Libya.

Володію абсолютно всіма методами ультразвукової діагностики, ехокардіографією, доплерографією.

Вільно володію англійською мовою, а також арабською на розмовному рівні. Люблю волейбол, плавання й риболовлю.

У своїй роботі я ніколи не поспішаю й керуюся відомою приказкою:

«Сім раз відміряй — один раз відріж».

>>>
Плужник Павло Павлович

В 2010 закінчив Інститут колекційної педагогіки та психології (НПУ імені Драгоманова) за спеціальністю логопед. Повна вища освіта. Кваліфікація: логопед; практичний психолог в спеціальних закладах освіти; викладач корекційної педагогіки та психології.

В 2012 закінчив з відзнакою магістратуру. Серед опублікованих мною наукових праць — Логопедична реабілітація пацієнтів із порушеннями ковтання після інсульту / Судинні захворювання головного мозку. — 2014. — № 2/3.

Свою професійну діяльність почав у 2010 році в інституті геронтології, у відділі судинної патології головного мозку.

Моє хобі — заняття різними видами спорту.

Люблю бачити результати своєї допомоги Пацієнтам.

Улюблений крилатий вислів: «Я сам створюю власне життя».

>>>
Прилепський Дмитро Іванович

У 1994 р. закінчив Донецький Державний медичний Університет за спеціальністю лікар ортопед-травматолог, вища кваліфікаційна категорія. У березні 2019 р. пройшов курси підвищення кваліфікації.

Займаюся лікуванням дегенеративно-дистрофічних та запальних захворювань великих та дрібних суглобів, хребта, травм кінцівок.

Свою професійну діяльність розпочав у 1994 р. у ЦМЛ м. Єнакієве Донецької обл.
Цікавлять мандрівки, історична література.

Вибравши ортопедію та травматологію, у мене була можливість стати учнем класного фахівця, знавця своєї справи Стинського Б. В.

Улюблений крилатий вислів: «НЕ НАШКОДЬ!»

>>>
Ніколаєнко Геннадій Сергійович

Закінчив Одеський державний медичний університет у 2003 році, а у 2005 році – інтернатуру за спеціальністю “ортопедія та травматологія”.

З 2005 до теперішнього часу працюю у КНП КДЦ Деснянського району м. Києва травматологом-ортопедом.

У 2017 році отримав вищу категорію за спеціальністю травматологія та ортопедія.

На мій погляд, травматологія та ортопедія – найцікавіший і найважливіший розділ клінічної медицини, розділ хірургії, що вивчає профілактику, діагностику та лікування деформацій та порушень функцій кістково-м’язової системи, які є результатом вроджених дефектів, вад розвитку, наслідків травм чи захворювань.
Постійно підвищую свій професійний рівень, беручи участь у конференціях, симпозіумах, присвячених сучасним проблемам травматології. Підвищую свій професійний рівень на тематичних спеціалізованих курсах, присвячених аспектам діагностики та лікування ортопедичних захворювань, травм, захворювань хребта.

Серед багатьох моїх захоплень мене зараз цікавлять новинки регенеративної терапії. У роботі та житті керуюся відомими висловами:

“Лікує хвороби лікар, але лікує природа”, – Гіпократ.

>>>
Мєлконова Вардуі Леонідівна

Викладач медичного коледжу ім. “Святого Луки”.

В 2004 році закінчила Луганський державний медичний університет за фахом «Офтальмологія».

Моя лікарська діяльність розпочалася на базі офтальмологічного відділення міської лікарні № 8 міста Луганська, після чого я продовжила свою практику на базі глаукомного центру.

Лікування та діагностика захворювань переднього, заднього відрізка ока, нейроофтальмологічної патології, глаукоми, короткозорості, далекозорості, астигматизму. Оперативне лікування патології придаткового апарату очей. Робота з ортокератологіческіх лінзами. Реабілітація постінсультних хворих з парезами погляду, цифровою патологією очей (синдром “візуального снігу”).

Безперервна самоосвіта.

На мій погляд, з усіх органів чуттів людини око завжди було найкращим дарунком і пречудовим добутком творчої сили природи. Здатність сприймати світло мають навіть рослини — листи повертаються до світла, квіти розпускаються й закриваються, підкоряючись світловому режиму дня. Я не випадково вибрала цю професію, тому що мною рухало бажання дарувати можливість людям бачити красу навколишнього світу!

Мій улюблений вираз належить великому німецькому поету Генріху Гейне:

«Кожне нове століття, маючи нові ідеї, здобуває нові очі».

>>>
Микитенко Сергій Володимирович

З 1988 по 2001 рр. навчався в 1-му Київському медичному училищі за фахом «Лікувальна справа» (фельдшер), де також паралельно закінчив курси масажу в 1999 р.

В 2002 р. з метою поліпшення професійних навичок освоїв валео-масаж у навчальному центрі «Терра».

З 2005 по 2008 рр. навчався в Європейському Університеті м. Києва на факультеті «Менеджмент організацій охорони здоров’я» і з 2007 р. сполучав навчання з роботою в Центрі мануальної терапії, де займався лікуванням захворювань опорно-рухового апарата на посаді масажиста й учня мануального терапевта.

Продовжуючи працювати там до 2010 р., паралельно навчався додатковим методикам лікування. В 2008 і 2009 рр. в Інституті нетрадиційної медицини освоїв «Юмейхотерапію» другого ступеня. Також в 2010 р. у Київському медичному університеті УАММ закінчив додатково курси за методикою виконання вправ при захворюваннях хребта методом Юмейхотерапії.

З 2012 р. працюю в приватній клініці на посаді масажиста (мануального терапевта). У цьому ж році одержав японський міжнародний диплом першого ступеня «Юмейхотерапії».

Успішно виліковував сколіоз різних ступенів, коксартрози кульшових суглобів, колінних суглобів і хронічні болі в спині. Займаюся лікуванням гострих і хронічних болів у спині, шиї, плечових і кульшових суглобах, а також багатьох інших захворювань опорно-рухового апарата із застосуванням методик мануальної терапії.

Розроблена мною техніка лімфодренажу, що не має аналогів, може застосовуватися для ефективної боротьби із целюлітом та зайвою вагою.

>>>
Мітлошук Аркадій Петрович

В 1996 р. закінчив Львівський державний медичний інститут (диплом з відзнакою).

Професійну діяльність лікаря-інфекціоніста почав в 2001 р. у поліклініці сімейного лікаря (ПСЛ) «Русанівка», м. Київ, де вів прийом дорослих і дітей, завідував відділенням спеціалізованої медичної допомоги.

За час роботи в ПСЛ «Русанівка» освоїв спеціальності «Дитячі інфекційні хвороби» (2007 р.) і «Клінічна імунологія» (2011 р.) з одержанням відповідних сертифікатів.

Є автором 12-ти наукових публікацій, присвячених проблемам ВІЛ-інфекції/СНІДу, хронічних вірусних гепатитів, хвороби Лайма, паразитозів, профілактичних щеплень.

У моїх найближчих планах — подальше вдосконалювання рівня професійної майстерності шляхом участі в наукових форумах (конференції, національні конгреси), засіданнях спільноти інфекціоністів, робота із закордонними організаціями в плані діагностики й профілактики ВІЛ-інфекції/ СНІДу.

Серед моїх захоплень — гра на духових інструментах (тенор, тромбон), дайвінг, вивчення другої іноземної мови, читання художньої й історичної літератури, подорожі.

Нагороджений почесними грамотами: УОЗ Дніпровської в м. Києві РДА (червень 2003 р.); МУОЗ г. Києва (червень 2006 р., № 1031); УОЗ Дніпровської в м. Києві РДА (червень 2011 р.); Київської міської профспілки працівників охорони здоров’я (червень 2014 р.).

Ключовий принцип моєї діяльності:

«Non scholae, sed vitae discimus» (панцира.) — «Не для школи, для життя вчимося».

>>>
Марчук Юлія Миколаївна

У 2005 році закінчила Бердичівський медичний коледж за спеціальністю «Лікувальна справа», кваліфікація – фельдшер. Диплом з відзнакою.

З 2011 по 2013 р.р. проходила інтернатуру на базі Олександрівської клінічної лікарні, кафедра оторинорарингології Нац. медичного університету ім.. О.О. Богомольця та міської клінічної лікарні №9 м. Києва. Отримала сертифікат Лікаря спеціаліста з отоларингології.

У 2017 та 2020 р.р. пройшла ТУ «Сучасні питання діагностики та лікування в оториноларингології» НМАПО імені П.Л. Шупика.

У 2020 році отримала спеціалізацію з дитячої отоларингології НМАПО імені П.Л. Шупика.

Безперервно проходжу навчання, відвідуючи науково-практичні конференції, з’їзди, конгреси, симпозіуми з дитячої та дорослої отоларингології, є учасником Школи доказової медицини.

Сертифікати:

 • «Сучасні дослідження, хірургічні та терапевтичні підходи в отоларингології»;
 • «Сучасні досягнення в оторалингології»;
 • «Гострі та запальні захворювання ЛОР органів як міждисциплінарна проблема»;
 • «Алергія та вірусні інфекції дихальних шляхів в умовах пандемії COVID-19»;
 • 3-й україно-польський конгрес «Інноваційні технології в отоларингології»;
 • майстер-клас «КТ носа та при носових пазух»;
 • «Раціональне використання антибіотиків у сучасному світі»;
  «Інновації в лікуванні та профілактиці гострих та рекурентних респіраторних інфекцій. Що нового?»;
 • «Сучасні стандарти діагностики та лікування алергічного риніту»;
 • «Раціональне використання антибіотиків у сучасному світі. ANTIBIOTIK RESISTENSE STOP» та ін.

Практичну діяльність розпочала в 2005 році акушером Вірлянського ФАП, Житомирська обл.

У 2007-2008 рр. – сестра медична палатна 1-го хірургічного відділення КМКП №12 м. Києва.

Протягом 2008-2009 рр. – сестра палатна відділення загальної хірургії Олександрівської клінічної лікарні м. Києва.

2011-2013 рр. – лікар-інтерн у Консультативно-діагностичному відділенні Київського міського клінічного шпиталю інвалідів ВВВ.

2013-2018 рр. – лікар-отоларинголог КДВ Київського міського клінічного шпиталю Ветеранів Війни.

2018-2021 рр. – лікар-отоларинголог консультативно-лікувального відділення поліклініки «Київська обласна лікарня».

Надзвичайно люблю природу та не пропускаю можливості для спокійних сімейних прогулянок, пікніків, виїздів на свіже повітря за межі міста родиною в мальовничі місця.

Люблю подорожувати, відвідувати рідних, читати філософські книги, наукові публікації з медичних питань різних галузевих напрямків, грати в інтелектуальні ігри з дорослими та дітьми, відгадувати загадки та кросворди.

Люблю їздити на автомобілі, велосипеді, лижах, коньках, роликах, плавати, співати та танцювати.

Стати отоларингологом мене спонукала зустріч з сильними особистостями, професорами даного напрямку, які посіяли надзвичайну силу віри у професійний індивідуальний підхід діагностики та лікування легких та тяжких хворих, а головна радість та гордість від отриманих результатів та вкладених зусиль, відкрили більше важливості даної професії у дорослих та дітей.

Людина – цілісний організм, знайди істину причину проблеми – отримай максимальний результат та вдячність.

«Лікар повинен мати погляд сокола, руки дівчини, мудрість змії і серце лева.»

>>>
Мельник Іван Володимирович

У 2004 році закінчив Національний медичний університет ім. Богомольця О.О.

У 2013 році – ПАЦ «Ортопедія і травматологія, стабільно функціональний остеосинтез», м.Київ.

У 2014 році закінчив курси остеосинтезу (базовий курс), Асоціація ортопедів.

У 2015 році захистив кандидатську дисертацію.

У 2016 році отримав спеціалізацію з дитячої ортопедії і травматології, м. Київ.

У 2019 закінчив курси по артроскопії, м. Мюнхен, Німеччина.

Щорічно беру участь в міжнародних конференціях та семінарах. Обмінююся досвідом з колегами з різних країн з питань ортопедії та травматології.

Є автором і співавтором численних публікацій та наукових статей в міжнародних і українських медичних виданнях. Свою лікарську діяльність в клініці «Аксімед» розпочав в 2018 році. Приймаю як дорослих пацієнтів, так і дітей (від народження). Завдяки знанням англійської мови надаю медичну допомогу також іноземним громадянам.

На даний момент виконую остеосинтез при переломах кісток, артроскопію плечового та колінного суглобів, ПХО ран у дітей і дорослих. Параартикулярні та паравертебральні блокади (траумель, лимфоміозот, стероідні препарати) і внутрішньосуглобне введення лікарських препаратів (гіалуронова кислота, PRP). Займаюся діагностикою та лікуванням захворювань опорно-рухового апарату: дисплазії, плоскостопість, сколіоз у дорослих і дітей. Проводжу сеанси мануальної терапії хребта і великих суглобів, тейпування суглобів і хребта.

Улюблений крилатий вислів:

«Лікар повинен пам’ятати, що лікувати кожну людину потрібно співвідносно природі, віку, місцю, де він живе і пори року», – Гіппократ.

>>>
Мінайчев Юрій Миколайович

Професійну діяльність у сфері медицини я розпочав у 2003 році, закiнчивши навчальні курси за програмою “Лiкувальний масаж”  при  медичному  iнститутi народної медицини.

Паралельно з цим навчався у вищому навчальному закладі І-го рівня акредитації «Мiжрайонна благодiйна медична школа при Дарницькому медичному об’єднаннi” за спеціальністю «Сестринська справа», яку  закінчив у 2004-му році, здобувши квалiфiкацiю  «Медична сестра».

З 2005-2015 тривав наступний етап мого професійного становлення. У цей період часу я вдосконалював фахові знання, уміння та навички у Київській міській клінічній лікарні швидкої медичної допомоги працюючи на посадi медичної  сестри з  масажу та проходив курси підвищення кваліфікації згідно встановленого порядку:

 • у 2008 роцi закiнчив лекційно-практичний курс «ЛФК та масаж в системі реабілітації» в Інституті підготовки кадрів;
 • у 2009 – Унiверситет  фiзичного  виховання  i  спорту  України, де  отримав  повну  вищу  освiту  за спецiальнiстю  “Фiзична  реабiлiтацiя” та здобув квалiфiкацiю «Спецiалicта з фiзичної  реабiлiтацiї»;
 • у 2011 – закінчив курси підвищення кваліфікації у Київському медичному коледжі ім. П.І. Гаврося

Не зупинившись на досягнутому та прагнучи перманентно вдосконалювати свій профейсійний рівень, у 2015 роцi я закiнчив повний лекційно-практичний курс за програмою “Профi-майстер  дитячого  масажу” в  Центрi розвитку салонного масажного бiзнесу “Партнер+” та отримав всі необхідні навички для проведення якісного й ефективного дитячого медичного масажу.

Головним мотивом вибору мною медицини як середовища професійного становлення, зростання та самореалізації, послужило бажання допомагати Пацієнтам покращувати своє здоров’я.

А остаточний вибір на користь медичного масажу я зробив через те, що масаж – це один з найдавніших та найефективніших способів немедикаментозного лікування різноманітних захворювань.

У вільний час читаю, слухаю класичну музику та займаюся легкою атлетикою.

>>>
Міхальчевська Оксана Миколаївна

Закінчила в 1999 році Кримський Державний медичний університет ім. С.І. Георгіївського і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Лікувальна справа», кваліфікацію лікаря.

2001-2011рр. – лікар загальної практики – сімейний лікар м. Сімферополь, 3-е поліклінічне об’єднання, 2011р. спеціалізація “Ультразвукова діагностика”.

З 2016 року – маю 2 кваліфікаційну категорію. 2011-2015 р – лікар УЗД Кримської Республіканської клінічної лікарні ім. Н.А. Семашко.

З 2015 р.  продовжую працювати лікарем УЗД ННЦРМ ​​(Національний науковий центр радіаційної медицини Національної академії мед.наук. України).

>>>