ПИТАННЯ ЗАВІДУЮЧОМУ ВІДДІЛЕННЯМ
НАДІСЛАТИ ВИПИСКУ

Реабілітація після травм голови

Черепномозкова травма – це механічне ушкодження як кісток черепа, так і м’яких внутрішньочерепних тканин мозку, мозкових оболонок, посудин і нервів.

Будь-яка травма голови – досить хворобливий стан, при якому окрім фізичних страждань у пацієнта виникає занепокоєння також і у його рідних, адже наслідки можуть проявитися не відразу. Тому особливо важливим після закінчення нейрохірургічного лікування є наступний етап – реабілітація в спеціалізованому відділенні або центрі. Якщо її не провести правильно, то можуть виникнути різноманітні ускладнення.

У реабілітаційному відділенні клініки “Аксімед” Ви можете отримати комплексну реабілітацію після черепномозкових травм. Кваліфіковані фахівці забезпечать багатоетапне лікування, а також профілактику можливих ускладнень, що сприяє максимально швидкому відновленню.

Основна мета такої реабілітації – допомогти людині повернутися до нормального життя, відновитися на роботі та уникнути посттравматичного синдрому – залишкових явищ перенесеної травми. Сучасні курси і методи реабілітації допомагають відновитися пацієнтам навіть після дуже складних травм.

Лікарі нашого відділення реабілітації використовують індивідуальний підхід до кожного пацієнта, адже в кожному випадку може знадобитися ретельний аналіз ситуації (складність травми, стан пацієнта і тому подібне), а за необхідності – і додаткова діагностика. І тільки після цього фахівці визначають об’єм необхідних реабілітаційних заходів.

Відновлення

Не менш важливим моментом є відновлення втрачених навичок. Нажаль, в результаті важких травм люди можуть втрачати деякі розумові або навіть фізичні можливості. У більшості випадків їх можна відновити, але для цього потрібні регулярні тренування. Іноді, при дуже важких нейротравмах, не доводиться говорити про можливість відновлення колишніх здібностей. Основна мета в цьому випадку – відновити ті функції мозку, які уціліли і навіть допомогти виробити замість втрачених здібностей нові, які допоможуть нормально жити в суспільстві і працювати.

З пацієнтом працює психолог, який допомагає людині пережити на цьому етапі усі внутрішні переживання і емоційні комплекси, що часто виробляються після травми.

У реабілітаційному відділенні клініки “Аксімед” практикується комплексний підхід до лікування з використанням індивідуального медикаментозного лікування і сучасного устаткування. Завдяки цьому у більшості випадків вдається досягти позитивного результату реабілітаційного лікування травми голови. Реабілітація проходить в комфортних умовах. Висококваліфіковані і ввічливі фахівці допоможуть Вам у будь-якому питанні.

Записатись