Клініка сучасної неврології

   

Наша спеціалізація:

 
 

 Фото прийома терапевта

Сучасний світ сповнений агресивних чинників різного походження, які так чи інакше впливають на людське здоров'я. З кожним роком захворювань і розладів стає все більше, вони молодіють. Поганий стан екології, стреси, травми, шкідливі звички, сезонні захворювання, хронічні неінфекційні хвороби та ін. наражають на небезпеку здоров'я людини.  

Насамперед Пацієнти звертаються до лікарні, де їх направляють до терапевта, або лікаря загальної практики, який вислухає, складе анамнез, поставить діагноз, призначить певне лікування, а при необхідності порадить відвідати лікарів вузьких спеціальностей

Захворюванням яких органів займається терапевт?

Сучасний терапевт - це універсальний лікар, який спеціалізується на вивченні виникнення захворювань внутрішніх органів, а саме:

  • опорно-рухової системи;

  • органів травлення;

  • серцево-судинної системи;

  • видільної системи;

  • ендокринної та кровотворної систем.

Прийом лікаря терапевта 

Прийом терапевта передбачає всебічне визначення самопочуття і стану здоров’я пацієнта різними методами. Такими методами є вислуховування скарг пацієнта на самопочуття, первинний огляд (прослуховування легенів, пальпація конкретних зон певних органів). На підставі отриманих даних, лікар-терапевт в Києві визначає оптимальні методи подальшого дослідження, а саме: рентгенівські, ультразвукові, лабораторні та ін. дослідження. 

Наступним етапом є складання оптимальної програми лікування, визначення ризиків, які можуть призвести до виникнення хронічних захворювань. Медичне експертне співтовариство застерігає від сприйняття, що терапевт - це тільки проміжний пункт на шляху до профільного фахівця.

Якщо лікар-терапевт має високу кваліфікацію і майстерність, а захворювання пацієнта не викликає серйозних побоювань або сумнівів, то лікар може відразу призначити ефективне лікування, без звернення до профільного фахівця.

Здавалося б, це нонсенс, але знайти в Києві дійсно хорошого терапевта не таке вже й легке завдання. Дуже важливо максимально скоротити шлях від звернення зі скаргою до отримання адекватного лікування, саме тому, все більше Пацієнтів радять своїм рідним і близьким звернутися в клініку «АКСІМЕД». 

У чому ж секрет успіху?  У тому, що у нас працюють висококваліфіковані терапевти, які уважно і вдумливо вислухають всі скарги Пацієнта, а при необхідності призначать додаткове обстеження. У клініці «Аксімед» високоякісне і новітнє обладнання. Результати обстеження видаються на місці, що сприяє швидкому встановленню діагнозу. 

Отримавши достатньо повний спектр діагностичних даних Пацієнта, лікар-терапевт клініки «Аксімед» може призначить ефективне лікування з використанням як медикаментозних, так і немедикаментозних методів.

Крім того, лікар-терапевт може направити Пацієнта до вузького спеціаліста, який приймає також в клініці.  

Терапевти клініки «АКСІМЕД» - справжні майстри своєї справи, а тому, наші Пацієнти впевнені, що навіть найзагадковіше захворювання буде неодмінно діагностовано, а також надана своєчасна і всебічна допомога.  

 

Закрыть
Ваше імя
Контактний телефон
Зручний час для дзвінка
Введіть код
Поставити питання