Багато хто вважає, що ГРЗ – несерйозна хвороба і її можна перенести «на ногах». Але люди забувають про те, що звичайне ГРЗ часто призводить до різних ускладнень.

Симптоми ГРЗ

Основними симптомами ГРЗ є: нежить, що супроводжується виділенням слизу або закладенням у носі, сльозотеча, біль в горлі і сухий кашель, можливі зміни голосу, а також підвищення температури.

Стадії ГРЗ

Виділяють 3 основних стадії розвитку захворювання, що приводить до необхідності лікування ГРЗ:

  • На першій стадії з’являється дискомфорт в слизових оболонках, кашель.
  • Друга стадія характеризується підвищенням температури, а також закладенням носа і сильним кашлем.
  • На третій стадії організм проходить очистку від наслідків захворювання, і тому ця стадія супроводжується сильними виділеннями слизу з носової порожнини, а також відхаркуванням слизових мас.

Профілактика ГРЗ

Профілактика ГРЗ зводиться до щоденного зміцнення імунітету закалювальними процедурами, вживанням вітамінів в зимовий період, а також постійним миттям рук.  Лікарі «АКСІМЕД» рекомендують по-максимуму обмежити себе у відвідуванні місць масового скупчення в пік захворюваності, який припадає на осінньо-зимовий період.

Здавалося б, банальні речі, але їх дотримання вбереже організм від атаки різних вірусів. Якщо вірус все ж потрапив в організм, то потрібно починати ефективне його лікування.

Медична допомога при гострих респіраторних захворюваннях

Лікування ГРЗ зводиться до використання противірусних засобів, які призначає висококваліфікований лікар загальної практики, одним з ключових переваг якого, поряд з багаторічним досвідом лікування ГРЗ, є глибоке розуміння ризиків виникнення ускладнень.

Багато хворих вважає, що краще лікуватися народними засобами, такими як мед, часник, цибуля, але наші лікарі відзначають, що народні ліки втрачають свою ефективність перед різними мутаціями, які відбуваються з вірусами щорічно.  І тому більшість свідомих киян звертаються в клініку «Аксімед» на Лівобережній, щоб терапевт призначив не тільки якісні і новітні препарати, а й допоміг швидше видужати за допомогою фізіотерапевтичних процедур.

Щоб дізнатися Ваш індивідуальний рецепт і алгоритм лікування від ГРЗ, запрошуємо Вас відвідати клініку «АКСІМЕД», що знаходиться за адресою м.Київ, ст.м.Левобережная, вул О.Туманяна, 3. Кваліфіковані лікарі клініки проведуть первинний огляд і призначать якісне лікування ГРЗ.

В процесі лікування Пацієнт отримає кваліфіковану консультацію не лише терапевта, а й за необхідності вузьких спеціалістів (ЛОРа, офтальмолога, кардіолога та ін.) щодо подальшої профілактики ГРЗ, виходячи з індивідуальних особливостей організму.

Лікування ГРЗ в клініці «АКСІМЕД» – це можливість якісного та швидкого одужання!

ЗАПИСАТИСЯ