Захворювання суглобів, якщо вірити археологічним знахідкам, зустрічалися ще у неандертальців. Звичайно ж, медицина і наука з тих давніх часів зробила крок далеко вперед, проте дана проблема досі є актуальною.

Згідно з даними статистики, на цю недугу страждають четверо з десяти жителів нашої планети. Існує думка, що хвороби суглобів – доля пенсіонерів. Однак медицина ХХI століття доводить, що на превеликий жаль, вік аж ніяк не головний фактор у виникненні суглобного болю.

Причини виникнення болю в суглобах

Великий вплив на виникнення, формування і посилення хвороб суглобів надає:

  • сучасний спосіб життя людини;
  • генетична схильність;
  • нерівномірні фізичні навантаження;
  • сидяча робота;
  • зайва вага;
  • проблеми екології;
  • рідкісні профілактичні відвідування лікарів.

Все це і багато іншого чинить негативний вплив на стан суглобів людини. Сучасна людина, відмахується від думок про захворювання суглобів. Але кожен повинен розуміти, що болі в суглобах можуть привести до різних важких патологій, інвалідності, значного і відчутного погіршення якості життя.

Необхідно розуміти, що прогресування захворювань, які пов’язані з болем в суглобах, безпосередньо залежить від людини і чим раніше вона звернеться до лікаря – тим швидше буде усунена її проблема.

Як би дивно це не звучало, за статистикою, болі в суглобах – таке ж поширене захворювання, як і проста ГРВІ чи грип!

На сьогодні налічується більше двох сотень видів хвороб суглобів. При цьому, після перенесених гнійних артритів більше 30% хворих повністю втрачають рухливість суглобів, а до 14% випадків і зовсім закінчуються летально! Це жахлива статистика і в більшості випадків винуватцями є самі люди, що ведуть нездоровий спосіб життя. У зв’язку з цим, травматологи радять не зволікати, якщо у вас раптом виникли болі в суглобах і тривають більше трьох днів і терміново звертатися до лікаря! Особливо, якщо больовий синдром супроводжує температура.

Якщо ви вже почали відчувати біль і / або скутість в суглобах, а також помічаєте якісь ущільнення на пальцях і спостерігаєте порушення моторики рук, знайте – це перші симптоми захворювання і вам необхідно звернутися за допомогою lj ортопеда-травматолога.

Персонал Клініки сучасної неврології “АКСІМЕД” володіє величезним досвідом в боротьбі з данними захворюваннями. Ми завжди готові надати Вам широкий спектр медичних послуг за допомогою найсучаснішого медичного обладнання, яке цілком і повністю відповідає європейським стандартам якості.

Не зволікайте, записуйтеся на прийом до лікаря-травматолога. Клініка знаходиться у Києві недалеко від ст. М. Лівобережна.

ЗАПИСАТИСЯ