Допомога гінеколога


Своєчасне звернення до гінеколога при проблемах з дітородною функцією жіночого організму, а також профілактичне регулярне відвідування лікаря акушера-гінеколога, допоможе будь-якій жінці відчувати себе впевнено. Саме під час профілактичного прийому часто виявляється більшість жіночих проблем. Саме тому, лікарі гінекологи клініки “АКСІМЕД” рекомендують дівчатам, починаючи з 14-15-річного віку, в обов’язковому порядку записатися на консультацію і огляд лікаря-гінеколога.

Записатися на прийом до лікаря гінеколога необхідно в ще підлітковому віці, до початку статевого життя. До того ж, якщо до 15 років у дівчинки не почалися місячні, просто необхідна консультація гінеколога. Хороший гінеколог акуратно проведе огляд, призначить необхідні аналізи і призначить при необхідності адекватне лікування.

Гінекологи приватної клініки “АКСІМЕД” – це лікарі з багаторічним досвідом роботи, а також європейським підходом до діагностики та лікування.

 У яких випадках необхідно звернутися до гінеколога в клініку “АКСІМЕД” в м. Київ?

Записавшись на платний прийом до гінеколога, Пацієнт може розраховувати на повну конфіденційність, ретельний огляд, діагностику на сучасному обладнанні і європейські методи лікування захворювань.

Гінеколог допоможе вирішити такі жіночі проблеми:

 •  Хворобливі або тривалі менструації, затримка або порушення циклу;
 •  Питання планування народження дітей;
 •  Незвичні відчуття, болі в нижній частині живота, запалення, подразнення, виділення і інші зміни в області зовнішніх статевих органів;
 •  Діагностика, профілактика і лікування новоутворень статевих органів або грудей;
 •  Клімактеричний період;
 •  Біль або будь-які зміни в молочних залозах;
 •  Прискорене і хворобливе сечовипускання.

Діагностика гінекологічних захворювань

Гінеколог клініки “АКСІМЕД” після ретельного огляду може призначити додаткові методи діагностики, такі як:

 •  УЗД з піхвовим датчиком;
 •  колькоскопія;
 •  Лабораторні дослідження;
 •  МРТ відкритого типу;
 •  Рентгенографія.

Наявність сучасного обладнання в клініці, дозволяє протягом одного дня без черг пройти повне обстеження і отримати відповіді на всі свої питання. Виходячи з результатів, лікар гінеколог призначить лікування. Платний прийом гінеколога цілком виправданий, враховуючи те, що в нашому медичному центрі в м Київ, що знаходиться недалеко від станції метро Лівобережна, кожна жінка відчує себе потрібною, захищеною.

Чому варто записатися на прийом до гінеколога саме в нашу клініку в м. Київ?

Похід до гінеколога майже завжди пов’язаний зі стресом, так як далеко не кожному лікарю жінка може абсолютно і повністю довіритися і розповісти про хвилюючі її проблеми. Саме тому жінки і відкладають свої візити – знайти хорошого гінеколога не так просто.

Якщо ви турбуєтеся про своє здоров’я, не хочете довіряти його неперевіреними і недосвідченим фахівцям, не знаєте, куди краще звернутися за консультацією – вам слід записатися на прийом до нас, в Клініку сучасної неврології «АКСІМЕД».  Клініка «АКСІМЕД» – це сучасний медичний центр міста Київ, в якому працюють тільки кваліфіковані фахівці-практики, які мають значний досвід роботи з пацієнтами. Ми гарантуємо, що на огляді у нашого лікаря ви будете почувати себе комфортно!  Багато пацієнток, прийшовши до нас одного разу, залишаються з нами на довгі роки, тому що знають, що можуть довірити нам найцінніше – своє здоров’я.

Записуйтеся на консультацію в клініку «АКСІМЕД» і ви не пошкодуєте про свій вибір!