Сіделковський Олексій Леонович

Керівник клініки, лікар-невролог вищої категорії, канд. мед. наук

Стаж роботи 20 років

Записатись
Залишити відгук

Першим етапом на шляху професійного становлення став вступ до Київського медичного училища № 4, яке було закінчено з червоним дипломом.
Почав свою практичну медичну діяльність в 1991 р. на посаді медбрата відділення реанімації лікарні швидкої допомоги.

Наступним кроком на шляху професійного становлення був Київський національний медичний університет ім. О.О.Богомольця, який я закінчив в 1998 р. і одержав вищу медичну освіту по двох спеціальностях — «Дитяча» і «Доросла неврологія».

В 2002 р. освоїв «Рефлексотерапію» і отримав відповідний сертифікат.

В 2001 р. почав працювати лікарем у поліклініці сімейного лікаря «Русанівка», де вів консультативний прийом дітей і дорослих.

Початком мого науково-професійного росту став захист в 2004 році кандидатської дисертації на тему: «Особливості плину часткової андрогенної недостатності у хворих з дисциркуляторною енцефалопатією».

Починаючи з 2008 р., поєдную консультативний прийом з обов’язками керівника Клініки сучасної неврології «Аксімед», яка була створена для того, щоб забезпечити Пацієнтам можливість одержання якісної та доступної неврологічної медичної допомоги в Україні.

В 2010 р. пройшов стажування на робочому місці в НДІ нейрохірургії та отримав сертифікат фахівця зі спеціалізованого дуплексного сканування судин голови та шиї.

Є автором більш ніж 20-ти наукових публікацій, присвячених проблемам судинних захворювань головного мозку, хребта, синдрому вегето-судинної дистонії, а також проблемам чоловічого клімаксу.

У моїх найближчих планах — подальше вдосконалювання рівня професійної майстерності шляхом участі в міжнародних і національних наукових форумах.

Серед моїх захоплень — вивчення іноземних мов, читання художньої та історичної літератури, класична музика, активний відпочинок, подорожі, фотографія, колекціонування крилатих фраз і виразів медичної тематики.

Ключовий принцип моєї діяльності відповідає вислову відомого українського поета М.Вороного:

«Красу життю дає свобідний рух, свідома праця, творче діло.
В здоровім тілі є здоровий дух! Шануйте дух, шануйте тіло!»
.

Відгуки

Анна
Консультация была по делу, не было лишней информации, врач все четко сформулировал и объяснил, дал хорошие и важные рекомендации. Ничего лишнего, все очень понравилось.


Алексей
Понимание с полуслова, внимательность, четко ставит диагноз, мне очень все понравилось.


Валентина
Хочу выразить благодарность Спасибо Вам за высокий профессионализм, отличное знание своего дела, отзывчивость, внимание и доброту. На мой взгляд врачом может стать не каждый. Для этой профессии необходимо обладать особым складом характера, добротой, внимательностью, терпеливостью, спокойствием, способностью быстро принимать решения, с огромным чувством ответственности. Хорошо что, есть такие одаренные и неравнодушные врачи.