Кожен сезон року у нас неодмінно асоціюється з чимось незабутнім або особливим: літо – це відпочинок, весна – розквіт, зима – Новий рік. Але саме осінь у більшості з нас асоціюється з нежиттю та частими гострими респіраторними захворюваннями (ГРВІ або ГРЗ).

Насправді, разом зі зниженням температури навколишнього середовища, а також імунітету людини, в атаку йдуть вірусні інфекції. За статистикою, щороку майже кожен житель України хворіє вірусом групи ГРВІ. Але дані медичної статистики, які підтверджує також досвід надання лікарської допомоги в клініці «АКСІМЕД», тільки 15% хворих звертаються до лікаря для лікування ГРВІ.

Основним вірусом даної групи є риновіруси, які викликає звичні для нас нежить, кашель, підвищене виділення слизу з носа. Кількість заражених цим вірусом становить 40-50%. Інша частина припадає на грип, а саме 20% і інші групи вірусів.

Зараження вірусами групи ГРВІ найчастіше відбувається повітряно-крапельним шляхом. Так як це віруси контактної групи, відразу потрапивши на слизову оболонку людини, вони починають активне розмноження, яке неминуче призводить до захворювання. Заразитися вірусом можна від: рукостискання, безпосереднього контакту з поверхнями, з якими раніше контактував хворий. Тому, навіть банальна поїздка в громадському транспорті, може обернутися захворюванням, що вимагає лікування ГРВІ.

Симптоми ГРВІ

Симптоматика зараження вірусами групи ГРВІ майже не відрізняється в залежності від типу вірусу, і тому можна виділити наступні загальні симптоми: слизові виділення з носа, підвищення температури, сухий кашель, загальна слабкість і «ломота» в тілі.

Лікування ГРВІ

Медики вважають найбільшою загрозою в лікуванні ГРВІ той факт, що кожен Пацієнт вважає себе експертом в лікуванні того чи іншого вірусу. Хтось біжить в аптеку за таблетками, хтось користується бабусиними засобами народної медицини. Але в умовах постійної зміни і адаптації вірусів, фахівці радять звернутися до кваліфікованих лікарів-терапевтів, які мають великий досвід лікування ГРВІ.

Саме такі лікарі працюють в клініці «АКСІМЕД», і ми готові надати Пацієнтам своєчасну і висококваліфіковану допомогу.  Відразу після звернення в клініку, Пацієнти отримують повну і точну діагностику організму, яка, до речі, можлива завдяки новітньому обладнанню.

Вивчивши дані інструментальних та лабораторних обстежень, лікарі клініки нададуть Пацієнтам якісне лікування ГРВІ, яке в найкоротші терміни допоможе повернутися до нормального життя.

Віддавши перевагу лікуванню ГРВІ в клініці «АКСІМЕД», кожен сезон року буде сповнений лише приємними емоціями!

ЗАПИСАТИСЯ