Третьяков Тимофій Вікторович

Фізичний терапевт

Стаж роботи - 10 років

Записатись
Залишити відгук

У червні 2014 року закінчив Донецький державний інститут здоров’я, фізичного виховання та спорту Національного університету фізичного виховання та спорту України. Спеціальність – Фізична реабілітація/Здоров’я людини.
Спеціалізація – контрактури різної етіології, дорсалгія, плоскостопість, радикулярні болі, міофасціальний больовий синдром, коксартроз, гонартроз та ін, сколіоз, переломи.

У 2014 році розпочав професійну діяльність у ЦМЛ №1 міста Єнакієве, де за цей час я набув багато досвіду, працюючи з найрізноманітнішими захворюваннями.
Люблю подорожувати, при першій нагоді намагаюся відвідати всі місця, в яких ще не трапилося побувати. Захоплююсь кінематографом та у вільні дні ходжу в кіно чи дивлюся його вдома. Зі спортивних дисциплін віддаю перевагу Армспорту (армрестлінгу), яким із задоволенням займаюся вже 7 років.

Переконаний у величезній користі, яку приносять для людини ПРАВИЛЬНІ вправи.

Улюблений вираз: “Лікар, приступаючи до лікування свого пацієнта, повинен робити це витончено, весело і з приємністю для хворого; і ніколи похмурий лікар не досягне успіху у своєму ремеслі”, – Мішель де Монтень

Відгуки