Рейнгардт Ольга Борисівна

Епілептолог

Стаж роботи - 18 років

Записатись
Залишити відгук

В 2000 р. закінчила Київський національний медичний університет ім. О.О.Богомольця.

Потім в 2003 році пройшла курси післядипломної освіти в КМАПО ім. П.Л.Шупика. у м. Києві за фахом «Аналогова й комп’ютерна ЕЕГ».

Після навчання в університеті з метою оволодіння новими медичними навичками й знаннями пройшла кілька курсів підвищення кваліфікації. Так, в 2010 році я одержала диплом за фахом «Психіатрія», а в 2011 р. — «Функціональна діагностика».

Працюю в ТМО «Психіатрія» на посаді лікаря-психіатра й лікаря функціональної діагностики, завідую кабінетом функціональної діагностики й електрокардіографії.

Як співдослідник брала участь у проведенні клінічних випробувань медичних препаратів.

З метою одержання нових навичок і досвіду також приймаю Пацієнтів у приватних клініках.

У Клініці сучасної неврології «Аксімед» працюю на посаді лікаря-епілептолога, де займаюся консультуванням й лікуванням Пацієнтів, що страждають на епілепсію.

Відгуки

Владимир
Отличный специалист, заключение ЭЭГ не страдает многословностью и размытостью, что и отличает профессионала. Приятно с Вами работать.


Оксана
Замечательный доктор, умная, добрая, отзывчивая, всегда уделит внимание, много лет мне помагает и моим друзьям. Рекомендую всем.


Алла
Редко где найдешь такого доброго, отзывчивого и всегда готового помочь доктора как Ольга Борисовна. Мне как своей пациентке она всегда приходила на помощь, консультировала, подбирала правильное лечение . И подобрала -вылечила. Теперь я здорова. Это врач высшей категории. Если вдруг у кого случится или уже случилась такая болезнь как эпилепсия – без сомнения обращайтесь к Ольге Борисовне она вам всегда поможет и вылечит.


Виталій
Ольга Борисівна – гарний лікар, яка різнобічно та системно підходить до проблеми захворювання епілепсією. Знаходиь підхід до кожного пацієнта, вивчаючи корінь причини страшної недуги. Поряд з цим постійно підтримує психологічно, допомагаючи прилаштуватися до нормального способу життя, не дивлячись на недугу. Щиро дякую їй від імені багатьох хворих на епілепсію.