Мінайчев Юрій Миколайович

Масажист

Стаж роботи - 15 років

Записатись
Залишити відгук

Професійну діяльність у сфері медицини я розпочав у 2003 році, закiнчивши навчальні курси за програмою “Лiкувальний масаж”  при  медичному  iнститутi народної медицини.

Паралельно з цим навчався у вищому навчальному закладі І-го рівня акредитації «Мiжрайонна благодiйна медична школа при Дарницькому медичному об’єднаннi” за спеціальністю «Сестринська справа», яку  закінчив у 2004-му році, здобувши квалiфiкацiю  «Медична сестра».

З 2005-2015 тривав наступний етап мого професійного становлення. У цей період часу я вдосконалював фахові знання, уміння та навички у Київській міській клінічній лікарні швидкої медичної допомоги працюючи на посадi медичної  сестри з  масажу та проходив курси підвищення кваліфікації згідно встановленого порядку:

  • у 2008 роцi закiнчив лекційно-практичний курс «ЛФК та масаж в системі реабілітації» в Інституті підготовки кадрів;
  • у 2009 – Унiверситет  фiзичного  виховання  i  спорту  України, де  отримав  повну  вищу  освiту  за спецiальнiстю  “Фiзична  реабiлiтацiя” та здобув квалiфiкацiю «Спецiалicта з фiзичної  реабiлiтацiї»;
  • у 2011 – закінчив курси підвищення кваліфікації у Київському медичному коледжі ім. П.І. Гаврося

Не зупинившись на досягнутому та прагнучи перманентно вдосконалювати свій профейсійний рівень, у 2015 роцi я закiнчив повний лекційно-практичний курс за програмою “Профi-майстер  дитячого  масажу” в  Центрi розвитку салонного масажного бiзнесу “Партнер+” та отримав всі необхідні навички для проведення якісного й ефективного дитячого медичного масажу.

Головним мотивом вибору мною медицини як середовища професійного становлення, зростання та самореалізації, послужило бажання допомагати Пацієнтам покращувати своє здоров’я.

А остаточний вибір на користь медичного масажу я зробив через те, що масаж – це один з найдавніших та найефективніших способів немедикаментозного лікування різноманітних захворювань.

У вільний час читаю, слухаю класичну музику та займаюся легкою атлетикою.

Відгуки

Николай
Пять с плюсом!!! результат после первого сеанса.Очень доволен. Доктор молодец.


Вера
Большое спасибо Юрию! Профессионал, который любит свою работу, внимательный и добросовестный. После курса массажей результат очень порадовал.


Кирилл
Очень добрый отзывчивый и внимательный человек,всегда внимательно выслушает,подскажет и что не мало важно успокоит) спасибо