Допомога офтальмолога


До недавнього часу вважалося, що втрата зору приходить із старістю, але на жаль статистика останніх десятиліть показує, що кількість людей, що мають проблеми з зором у досить молодому віці збільшилася в 30 разів.

Причини погіршення зору

Офтальмологи стверджують, що в першу чергу сліпота та різке погіршення зору пов’язане з науковим прогресом і розвитком технологій. Люди все більше часу проводять біля телевізора, компютера, планшета та смартфона. Крім того, причинами погіршення зору, є шкідливі звички, травми, погана екологічна ситуація та спадковість.

Ознаки проблем із зором

Головними ознаками проблем з очима є: біль, їх помутніння, втрата гостроти зору, сухість.  Головними захворювання є різні аномалії фокусування очі, катаракта, глаукома. Навіть потрапляння інфекції в рогівку ока, що сама по собі є прозорою, призводить до зниження зору.

Лікування та діагностика проблем із зором

Часто, люди не звертаються до офтальмолога при перших тривожних симптомах. Щоб не втратити дорогоцінний час, а найголовніше зір, потрібно відразу записатися на прийом до офтальмолога. Лікар визначить вид і ступінь захворювання, а також призначить ефективне лікування.

ВАЖЛИВО

Лікарі клініки “АКСІМЕД” у м. Київ попереджають, самолікування і народні методи медицини при проблемах із зором дуже небезпечні.

У часній клініці “АКСІМЕД”, що знаходиться поруч зі станцією метро Лівобережна, зібрані кращі офтальмологи міста, що гарантує якісний результат лікування.  Звернувшись до фахівців клініки, пацієнти отримують високоякісне і своєчасне лікування, а також подальші рекомендації щодо недопущення захворювання очей.

Переваги лікування в клініці “АКСІМЕД”

  • Індивідуальний підхід до кожного пацієнта;
  • Найкращі офтальмологи;
  • Новітнє і високоточне обладнання;
  • Лікування згідно європейських протоколів;
  • Якісний післяопераційний супровід.

ВАЖЛИВО!

Хворобу краще попередити, ніж лікувати, і тому лікарі-офтальмологи клініки «АКСІМЕД» проводять якісні профілактичні огляди зору з метою запобігання його погіршення.