На базі клініки “Аксімед” з 8 по 12 квітня було проведено семінар-навчання по методиці Шрот-терапія, яка є провідним методом лікування сколіозу любого ступеню складності.
Побажаємо всім учасникам тренінгу найкращих результатів в їхній роботі!
На базі клініки “Аксімед” з 8 по 12 квітня було проведено семінар-навчання по методиці Шрот-терапія, яка є провідним методом лікування сколіозу любого ступеню складності.
Побажаємо всім учасникам тренінгу найкращих результатів в їхній роботі!