Кожен з нас, напевно, хоч раз відчував неприємні больові відчуття від бровної області до потиличної частини голови.

Згідно з останніми статистичними даними, головним болем страждають 90% всього населення України. Особливе місце тут займають жінки, які страждають головним болем частіше за чоловіків.

Головний біль за своєю природою може бути вторинним або первинним, при цьому особливе місце займає судинний головний біль.

Види головних болей при ВСД

Головні болі поділяють на дві категорії:

  • мігренозні;
  • немігренозні.

Немігренозний головний біль

У суспільстві склалася думка, що взагалі будь-яка зміна в судинах веде до появи головного болю.

Однак, останні наукові дані говорять про те, що незначне зміщення артеріального тиску від норми не призводить до головного болю.

Дуже важливо також пам’ятати про те, що головний біль судинного характеру може говорити про наявність серйозних захворювань.

До них відносяться:

  • субарахноїдальний крововилив,
  • геморагічний і ішемічний інсульти,
  • гіпертонічна енцефалопатія.

Мігренозний головний біль

З мігренню стикаються багато людей, вона проявляється у вигляді пучкообразної болі часто з одного боку голови і буває з аурою або без аури, це різні форми одного і того ж розладу, які розрізняються своїм початковим розвитком.

Мігрень швидко настає і також швидко припиняється, це відрізняє її від інших видів болю.

Профілактика головних болей при вегето-судинній дистонії
Щоб головні болі не заважали нормальній життєдіяльності, необхідно регулярно харчуватися і займатися фізичними вправи.

Лікування

Якщо ж Ви відзначаєте у себе описаний вище різновид головного болю – зверніться до невропатолога Клініки сучасної неврології «АКСІМЕД» і почніть вирішувати свою проблему в спеціалізованому медичному закладі з повним переліком засобів і устаткування для успішного позбавлення від болю.

Клініка “АКСИМЕД” знаходиться у м. Київ, неподалік від станції метро Лівобережна. Записатися на платну консультацію до хорошого невролога, Вим можете, зателефонувавши по номерам, вказаним на сайті або онлайн через форму зворотнього зв’язку.

ЗАПИСАТИСЯ