Дитячий сколіоз – лікування і профілактика

Сучасні статистичні дані свідчать, що кількість батьків, що чують після медоглядів дитини від лікарів діагноз – сколіоз, за ​​останній час збільшилася на 25-30%.

І дійсно, сколіоз хребта, що виявляється у віці від 5 до 16 років і характеризується бічним або фронтальним викривленням певної його частини – є поширеним і дуже небезпечним захворюванням.

Як відзначають лікарі-неврологи клініки «АКСІМЕД», багато в чому через прогалини в громадському інформаційному полі, більшість батьків не сприймає сколіоз як небезпечний, і нерідко, що визначає майбутнє дитини діагноз.

Лікарі радять батькам пам’ятати, що саме у віці від 5 до 10 років, в період, коли кісткова тканина дитини має найвищу еластичність – формується правильна постава. Гарна постава і презентабельна зовнішність на сьогодні є необхідною вимогою соціалізації і впливають на інтеграцію майбутнього члена суспільства в успішні структури. Саме тому питання лікування дитячого сколіозу є аж ніяк не суто медичним, а без перебільшення фактором, який допомагає досягти успіху.

Причини сколіозу

Як відзначають профільні лікарі клініки «АКСИМЕД», основною причиною виникнення сколіозу є неправильне положення тіла при сидінні дитини за столом вдома або за партою в школі. Це створює дисбаланс і нерівномірне навантаження на спинні м’язи, послаблює їх, внаслідок чого і виникає викривлення хребців.

Фахівці виділяють дитячий сколіоз шийного відділу хребта, який виникає внаслідок травм: при народженні, отриманих під час життя дитини або від різних хвороб, таких як рахіт, ревматизм.

Примітно також, що сколіоз грудного відділу найчастіше виникає внаслідок неправильного навантаження на хребет, наприклад, якщо носити тяжкості тільки в одній руці.

Причини дитячого грудного сколіозу

  • Вкорочення однієї з ніг;
  • дитячий церебральний параліч;
  • дистрофія м’язової тканини спини;
  • поява пухлин.

А сколіоз поперекового відділу виникає найчастіше внаслідок неправильного розвитку деяких частин скелета, наприклад через плоскостопість. Неправильний фізичний розвиток поперекових груп м’язів також сприяють появі цього підвиду дитячого сколіозу, що потребує, безумовно, правильного лікування.

ВАЖЛИВО!  Лікарі клініки «АКСИМЕД» наголошують, що батькам 5-10-річних дітей зі сколіозом, необхідно розуміти, що це небезпечна і підступна недуга, яка піддається ефективному лікуванню саме в дитячому віці.

Лікування дитячого сколіозу в м. Київ
Лікування сколіозу полягає в проведенні спеціальних масажів, мануальної терапії, ЛФК, а також фізіотерапевтичних медичних процедурах.

У сучасному світі, де час є не менш цінним ресурсом, ніж фінанси, дуже важливо звернутися за допомогою до професіоналів, які нададуть повний обсяг якісної медичної допомоги. Саме тому, багато киян та гостей столиці вже прийняли рішення звернутися за допомогою в лікуванні дитячого сколіозу до наших фахівців, які проводять дійсно якісну діагностику хребта, зокрема на малодозованому цифровому рентген-апараті AGFA DX-300 з можливістю отримання панорамних знімків, і великої лікувально-реабілітаційною базою, представленої масажем, відділеннями реабалітаціі і фізіотерапії.

Звернувшись з питання лікування дитячого сколіозу в «АКСІМЕД», Ви зустрінетеся з професіоналами, головним пріоритетом в роботі яких, є надання якісної і доступної сучасної медичної допомоги Пацієнтам, незалежно від віку.

Маючи багаторічний досвід і користуючись новітнім обладнанням, невропатологи клініки “АКСИМЕД” здатні вчасно виявити проблему і призначити індивідуальне лікування дитячого сколіозу, яке благотворно в дуже багатьох відношеннях вплине на Вашу дитину.

Лікування дитячого сколіозу в клініці «АКСІМЕД», що знаходиться неподалік від станції метро Лівобережна – це вірний шлях до успіху і правильної постави Вашої дитини!

ЗАПИСАТИСЯ