Уролог-андролог


Жоден чоловік до останнього не хоче признавати, що в нього є проблеми зі здоров’ям, особливо, що стосується сечовидільної системи. Саме тому, вони звертаються до лікаря уролога вже тоді, коли вже звичайні медикаментозні методи лікування не можуть повернути чоловіче здоров’я.

Коли потрібно записатися на прийом до лікаря-уролога-андролога?

Похід до такого лікаря, як уролог, завжди пов’язаний зі стресом.  Однак важливо розуміти, що пройшовши позначку певного віку (40, 50 або ж 60 років) заглядати до цього лікаря регулярно все ж варто.

В урології існує також окремий напрямок – андрологія. Лікар уролог-андролог спеціалізується на лікуванні і профілактиці різних захворювань чоловічої статевої системи, які пов’язані з порушенням функціонування таких органів і систем як нирки, простата, сечовий міхур, уретра, сечовід, сечовий канал, мошонка і придатки яєчок.

До уролога-андролога слід звертатися з такими захворюваннями як: еректильна дисфункція, запальні процеси, інфекційні захворювання.

Медична допомога при андрологічних захворюваннях в клініці “АКСІМЕД”

Більшість урологів-андрологів – хороші і навіть кваліфіковані психологи, оскільки майже для всіх чоловіків не тільки сам візит до лікаря є складним психологічним випробуванням, а й весь процес лікування протікає не менш важко з точки зору психології.  Хороший уролог-андролог вміє підтримати, втішити, підбадьорити, заспокоїти і побудувати довірливі відносини з Пацієнтом.

Записуючись на консультацію в Клініку сучасної неврології «АКСІМЕД» у м. Київ, Ви робите вибір на користь лікарів, для яких немає нічого важливішого здоров’я своїх Пацієнтів. Прийшовши в часну клініку, що знаходиться неподалік від станції метро Лівобережна, Вам забезпечать комфорт, приватність, кваліфіковану допомогу і діагностику захворювання на новітньому обладнанні.

Лікар уролог-андролог клініки «АКСІМЕД» – кваліфікований фахівець-практик, який вже допоміг багатьом Пацієнтам повернути чоловічу силу і впевненість у собі.

Телефонуйте або записуйтеся на прийом до уролога онлайн на нашому сайті. Клініка знаходиться на лівому березі неподалік від станції метро Лівобережна.