Інформація для лікарів та пацієнтів!

Відомо, що ураження функції нервової системи та опорно-рухового апарату часто призводять до зниження якості життя, супроводжуючись стійкими больовими проявами, порушенням рухової активності і координації, погіршенням пам’яті та уваги.

Нерідко захворювання центральної та периферійної нервової системи інвалідизують хворих, формують негативний прогноз не тільки відносно повного одруження, але, нажаль, і щодо тривалості життя.

Складність, непередбачуваність, хронічний перебіг неврологічних страждань вимагають від лікаря глибоких знань предмету і відповідних умов для точної діагностики та комплексного лікування.

Клініка сучасної неврології «Аксімед» – спеціалізований центр надання високопрофесійної неврологічної допомоги хворим з ураженням нервової системи та опорно-рухового апарату.

Майже 20-річний досвід роботи клініки обумовлює високий рівень компетенції наших фахівців та надає всі необхідні умови для постановки точного діагнозу в найкоротший час з подальшим призначенням персоніфікованого комплексного лікування, направленого найскоріше одужання пацієнта.

Якщо у пацієнта:

  • невстановлений остаточний діагноз;
  • є сумнів в його точності;
  • ефект від лікування відсутній або недостатній;
  • перебіг захворювання не відповідає очікуванням;
  • захворювання супроводжується частими загостреннями, погіршенням загального стану або пацієнт розчарувався в медицині –

КЛІНІКА СУЧАСНОЇ НЕВРОЛОГІЇ «АКСІМЕД» ПРИКЛАДЕ ВСІХ ЗУСИЛЬ ДЛЯ ВИРІШЕННЯ СКЛАДНИХ ПИТАНЬ ВІДНОВЛЕННЯ ЗДОРОВ’Я!

ЗАПИСАТИСЯ