МРТ колінного суглоба – найточніший, інформативний і абсолютно безболісний спосіб діагностики, що дозволяє отримати якісне зображення суглоба і таким чином поставити правильний діагноз.

Коліно має досить складну внутрішню структуру, тому для діагностики не обійтися без сучасного магнітно-резонансного обладнання, яке дозволяє детально вивчити анатомічну структуру суглоба (кістки, хрящі, зв’язки, м’язи і дрібні судини).

У нашій клініці «АКСІМЕД», яка знаходиться в Києві поруч зі ст. метро Лівобережна, у Вас є можливість зробити МРТ коліна за доступною ціною.

Переваги проведення МРТ коліна в порівнянні з іншими методами діагностики
Сучасний магнітно-резонансний томограф дозволяє отримати знімки в різних проекціях при різному збільшенні. МРТ видає результат з 95% точністю і не опромінює організм, на відміну від рентгена.

Крім того, МРТ колінного суглоба дозволяє встановити діагноз (включаючи наявність рідини в суглобах) без інвазивних досліджень.

Таким чином, це повністю безболісне обстеження дає можливість лікарю без будь-яких додаткових методів діагностики, максимально точно зрозуміти, що саме відбувається з Вашим колінним суглобом і призводить до виникнення болю.

Висока точність, чітке зображення, безболісність, неінвазивний спосіб, що виключає ризик зараження при доступній ціні – головні переваги МРТ діагностики колінного суглоба.

Показання для проведення МРТ коліна

Магнітно-резонансна томографія користується великим попитом у всьому світі. Фахівці використовують саме цей метод діагностики при підозрі на серйозні порушення в колінному суглобі.

Сильний біль в коліні може бути причиною як банального запалення, забиття, так і більш серйозних захворювань (подагра, кіста Бейкера, утиск нерва або сухожиль, злоякісних новоутворень та ін.).

Направлення на МРТ колінного суглоба дає лікар після ретельного огляду пацієнта. Діагностика просто необхідна, якщо у пацієнта спостерігаються такі симптоми і скарги:

  • Сильний біль в суглобі, набряк, обмеження в згинанні або розгинанні коліна, ознаки кровотечі;
  • У разі сильного удару, розтягнення, розриву, травм колінної чашечки;
  • При переломі стегнової або гомілкової кістки;
  • При утворенні рідини в порожнині суглоба.

Не варто затягувати цей процес. При будь-якому дискомфорті і болю в колінному суглобі, необхідно якомога швидше звернутися до фахівця і пройти обстеження.

Ми подбали про те, щоб люди з клаустрофобію могли спокійно зробити МРТ обстеження в Києві, оскільки в нашій клініці «АКСІМЕД» встановлено апарат МРТ відкритого типу.

Що показує МРТ колінного суглоба?

Знімок дає чітку картину запального або дегенеративного процесу в структурі колінного суглоба: від хрящів до кісткової тканини.

Лікар бачить глибину ушкодження колінної чашечки, наявність пухлини, будь-які дефекти і тріщини, стан меніска.

Де можна якісно і за адекватною ціною зробити МРТ коліна в Києві?
Наша клініка «АКСІМЕД» знаходиться в Києві на лівому березі недалеко від станції метро Лівобережна. Наші фахівці завжди раді Вам допомогти у вирішенні Ваших проблем.

Вас проконсультують висококваліфіковані фахівці або Ви просто можете без направленняу зробити МРТ коліна в нашій клініці в Києві.

Скільки коштує МРТ колінного суглоба, Ви можете дізнатися, зателефонувавши нам по телефону (044) 390-00-55. Наші оператори дадуть відповідь на всі Ваші запитання.

Звертайтеся!

Не варто терпіти біль, коли є швидкий спосіб вирішити проблему і повернутися до повноцінного життя!

ЗАПИСАТИСЯ