Імунітет людини – це як броня для танка. Чим вона товща, тим більше шанс вийти з бою цілим. Так і з імунітетом, чим він сильніший, тим легше уникнути різних захворювань.

Унікальність імунної системи полягає в комплексі дій, а саме: виявлення загроз, вироблення антитіл, знешкодження чужорідних тіл, що потрапляють в організм ззовні.  Але, як і будь-яка інша, навіть найкраща система, імунна система людини має здатність давати збій і тоді людині необхідно пройти курс лікування імунної системи.

Коли необхідно звернутися до лікаря імунолога?

По-перше, необхідність звернутися до лікаря-імунолога для лікування імунної системи проявляється в алергічних реакціях. Алергії з’являються тоді, коли імунітет атакує здорові клітини. Але найбільша проблема, пов’язана з необхідністю лікування імунної системи це імунодефіцит. Простими словами – це нездатність імунітету адекватно реагувати на захворювання. З цього моменту, найчастіше, і починаються різні хвороби від звичайних респіраторних до більш складних, що призводить до необхідності лікування не тільки імунної системи, а й інших систем організму.

Типи імунодефіциту

Офіційна медицина виділяє наступні типи імунодефіцитів:

  • первинні, які проявляються з самого народження;
  • вікові – розвиваються внаслідок певних вікових змін;
  • придбані – проявляються в результаті дії негативних чинників, які пригнічують імунну систему.

До факторів, що спричиняють зниження імунітету відносяться: перенесення важкого захворювання, несприятливі умови життя і т.д. Виникнення імунодефіциту викликає такі небезпечні захворювання як: шкірні, кишкового тракту, аутоімунні. Також це сприяє розвитку пухлин.

Погодьтеся, що жити з алергіями і постійно боятися розвитку якихось захворювань не можна, а це значить, що потрібно вирішувати проблему лікування імунної системи комплексно.

Звичайно, для лікування імунної системи можна звернутися і до народної медицини, яка в силу несучасності підходів до діагностики та лікування, може дати зовсім не той ефект, якого Ви очікували.

Тому радимо Вам відразу звернутися до професіоналів клініки «АКСІМЕД», які завдяки поєднанню багаторічного досвіду роботи і застосування новітнього діагностичного обладнання допоможуть Вам у вирішенні проблем, пов’язаних з імунною системою, причому зроблять це в найкоротші терміни.

Записавшись на прийом до імунолога клініки «АКСІМЕД», Пацієнт завжди отримує повноцінне обстеження та якісне лікування.  Імунна система кожної людини унікальна, і тому для якісного лікування потрібно спиратися тільки на індивідуальні показники організму. Професіонали клініки, керуючись принципами індивідуального підходу до кожного Пацієнта, можуть допомогти Вам вилікувати хвороби імунної системи за короткий термін.

Після курсу лікування імунної системи в клініці «АКСІМЕД» – оборона Вашого організму знову стане міцною та ефективною!

ЗАПИСАТИСЯ