Клініка сучасної неврології

   

Наша спеціалізація:

 
 

Фото лікування грипу

У сучасному світі вірусним захворюванням, які передаються безпосередньо повітряно-крапельним шляхом, так би мовити «є де розгулятися». Зростання чисельності населення в містах (Київ не виняток), збільшення частоти контактів з переносниками вірусу, стреси, ослаблення імунітету - це все сприяє поширенню вірусів і епедеміям.

Найчастіше вірус, який вражає населення нашої країни щорічно, є, звичайно ж, грип. У людей з хорошим імунітетом він проходить протягом 7 днів, а у когось лікування грипу затягується на більш тривалий період, найчастіше через різноманітні ускладнення. 

Згідно з даними медичної статистики, 30% населення, відчувши первинні ознаки захворювань - просто ігнорують їх, і з титанічними зусиллями продовжують ходити на роботу, доки хвороба, зрештою, не переможе.

Інший загальновідомий і визнаний факт свідчить про те, що вірус грипу найчастіше передається повітряно-крапельним шляхом протягом 8 днів з початку захворювання.  Цей показник свідчить про те, що заразитися грипом у великому місті дуже просто. Звичайна поїздка в громадському транспорті, присутність на важливій робочій нараді або покупка продуктів в супермаркеті - може обернутися зараженням вірусом грипу.  

Симптоми грипу

Лікарі-терапевти клініки «АКСІМЕД», що знаходиться біля ст.м.  Лівобережна, акцентують Вашу увагу, що першими симптомами, які свідчать про необхідність лікування грипу є:

  • головний біль;
  • слабкість і постійна ломота в тілі;
  • підвищена температура тіла;
  • кашель;
  • запалення очей і ін. 

Пацієнту потрібно також розуміти, що виділяють наступні стадії тяжкості захворювання: легка, середня і важка стадії грипу. 

Але незалежно від стадії захворювання, при виявленні первинних симптомів потрібно негайно приступити до лікування грипу:

  • По-перше, потрібно забезпечити собі або своїй близькій людині постільний режим і ізоляцію від оточуючих.
  • По-друге, варто негайно приступити безпосередньо до лікування грипу. 

Але щоб уникнути ризику ускладнень потрібно розуміти, що з кожним наступним роком вірус грипу активно мутує, і тому перевірені ліки можуть не дати очікуваного ефекту.  

Медичне лікування грипу

Тим часом, лікарі «АКСІМЕД» радять Вам пам'ятати, що неправильне лікування грипу дійсно може призвести до серйозних ускладнень, які вимагають тривалого лікування і великих грошових витрат.  Багато киян вже знають, що для якісного лікування грипу потрібно записатися на прийом до терапевта в клініку «АКСІМЕД». 

Як показує досвід, якщо своєчасно звернутися за медичною допомогою до професійного лікаря, то лікування грипу проходить швидко і без ускладнень. Саме професіоналізм лікарів клініки в поєднанні з новітніми методиками лікування - допоможуть Вам швидко перемогти вірус. 

Діагностика стану організму на новітньому обладнанні допоможе Вам точно поставити правильний діагноз і розпочати лікування. Що стосується безпосередньо лікування грипу, то воно засноване на застосуванні медикаментозних і немедикаментозних методів терапії, здатних повною мірою подолати недугу. 

Варто окремо відзначити, що в клініці «Аксімед» лікарі підбирають індивідуально кожному пацієнту ті препарати, які не зашкодять його здоров’ю при наявності супутніх хронічних захворювань. Індивідуальний підхід, дбайливе ставлення, швидка діагностика – грип мине за кілька днів без ускладнень!

Закрыть
Ваше імя
Контактний телефон
Зручний час для дзвінка
Введіть код
Поставити питання