Клініка сучасної неврології

   

Наша спеціалізація:

 
 

Фото артриту на рентгенівському знімку

Проблема захворювання суглобів на сьогоднішній день неймовірно актуальна. Думка, про те, що від даної патології, в основному, страждають люди пенсійного віку, є помилковим. Як показує статистика, ураження суглобового апарату з кожним роком значно "молодіють". Серед захворювань суглобів найбільш поширеним є артрит.

Від нього страждає практично кожен сотий українець і в деяких випадках хвороба може призвести до втрати працездатності або навіть інвалідності.  

Групи артритів 

У медицині артрит кваліфікують як захворювання суглобів запального характеру і поділяють на дві групи: дегенеративні і запальні.  

Розвиток може бути:

  • Гострим;
  • Підгострим;
  • хронічним.

Причинами виникнення і розвитку артриту можуть бути різноманітні інфекції, деякі алергічні реакції, травми і надмірні навантаження на суглоби, порушення обміну речовин, генетична схильність, а також несприятливе навколишнє середовище.  

Симптоми артриту

Симптоми захворювання – біль в одному або декількох суглобах, може спостерігатися припухлість, почервоніння шкіри, скутість в русі, а також локальне підвищення температури. Слід зазначити про "підступність" артриту. Зазвичай люди звертаються за допомогою до лікаря ортопеда-трвматолога на більш пізніх стадіях розвитку захворювання, коли больові відчуття в суглобах стають вже нестерпними. 

Сучасна неврологічна Клініка "АКСІМЕД" пропонує Пацієнтам комплексне лікування артриту, що включає як лікарську, так і немедикаментозну терапію. За допомогою високоточної діагностики та призначення персоніфікованого лікування досягається успішне усунення запального процесу в суглобах і відновлення їх функціональної дієздатності.

Клініка "АКСІМЕД" володіє сучасним медичним обладнанням і завжди готова надати максимально комфортні умови для допомоги в лікуванні пацієнтів, які страждають на захворювання опорно-рухового апарату.

Закрыть
Ваше імя
Контактний телефон
Зручний час для дзвінка
Введіть код

Чому клініка "Аксімед"?

Поставити питання