Клініка сучасної неврології

   

Наша спеціалізація:

 
 

Пацієнти часто задаються питанням — чи варто щось робити, якщо періодично відчувається дискомфорт, що виражається в онімінні кінцівок, порушенні температурної й больової чутливості, занадто частим «біганням мурашок» і перманентною слабкістю?

Нажаль, найчастіше цим ознакам не надається особливого значення, і Пацієнт ігнорує згадані симптоми, переконуючи себе, що все це — тимчасове й безпечне явище.

Сьогодні далеко не кожний усвідомлює, що такі прояви можуть бути першим сигналом серйозних проблем зі здоров'ям, пов'язаних зі станом периферичного нейромоторного апарата й загрозливих погіршенням якості життя.

Для оперативного виявлення подібного роду захворювань у клініці сучасної неврології «Аксімед» використовується унікальний вид діагностики — електронейроміографія.

 

Коли призначається Електронейроміографія?

 

Для призначення даного обстеження настійно рекомендується консультація з лікарем-неврологом, який, вислухавши Ваші симптоми, проведе потрібну діагностику, швидко поставить діагноз і призначить ефективне лікування.

Електронейроміографія (ЕНМГ) дозволяє діагностувати низку небезпечних захворювань — таких як:

  • синдром Паркінсона;
  • розсіяний склероз;
  • тунельний синдром;
  • полінейропатії;
  • остеохондроз різних локацій.

За допомогою новітнього високоточного устаткування нашої клініки процедура ЕНМГ пройде для Вас максимально комфортно й результативно. Досвідчений лікар-невролог Клініки «Аксімед» оперативно поставить точний діагноз, тим самим убезпечивши Вас від розвитку хвороби.

Дана методика діагностики практично не має протипоказань, а для її проведення не потрібно особливої підготовки. Але на результати показань може вплинути приймання деяких лікарських препаратів, тому настійно рекомендується перед електронейроміографією пройти попередню консультацію в невролога.

Для запису на прийом необхідно заздалегідь подзвонити та вибрати оптимальний для Вас часовий проміжок, а зручне розташування Клініки й відсутність черг дозволить заощадити Ваш дорогоцінний час.

Наші висококваліфіковані фахівці завжди відповідально ставляться до проблем Пацієнтів Клініки й готові надати якісну медичну допомогу щодня без вихідних.

Закрыть
Ваше імя
Контактний телефон
Зручний час для дзвінка
Введіть код

Чому клініка "Аксімед"?

Поставити питання