Клініка сучасної неврології

   

Наша спеціалізація:

 
 

Фото остеоартроза

Ми зобов'язані прийняти той факт, що старіючи, ми все більше повинні берегти себе і дбати про своє здоров'я: організм уже не так швидко реагує на лікування і відновлюється, та й наслідків навіть після незначної травми, буває, не уникнути. 

Остеоартроз зараховують до тих захворювань, які особливо часто зустрічаються у людей після 65. Це захворювання відносять до «вікових» хвороб, однак від нього як і раніше ніхто не застрахований, а при недотриманні низки профілактичних заходів ризик прояву неприємних симптомів остеоартрозу збільшується в рази. 

Остеоартроз - це одна з найпоширеніших форм патології суглобів і хронічне захворювання, яке без відповідного лікування може швидко прогресувати: ця хвороба може призвести до втрати хряща або навіть поразки суглоба.  

Основні причини виникнення остеоартрозу

  • похилий вік;
  • зайва маса тіла / ожиріння;
  • спадкова схильність;
  • специфіка професії; 
  • запальні процеси в суглобі; 
  • дефіцит вітамінів і мікроелементів; 
  • остеопороз і інші.

До основних проявів цього захворювання можна віднести порушення в ході і припухлість в районі ураженого суглоба. У зв'язку з постійним болем від порушення функцій суглоба (особливо при ходьбі або навантаженні) людині доводиться змінювати звичний для нього спосіб життя і починати більше обмежувати себе. 

Важливо підкреслити, що при прояві хоча б одного з цих симптомів, потрібно якомога швидше звертатися до лікаря: цілий ряд захворювань має дуже схожу на остеоартроз симптоматику, тому тільки досвідчений фахівець, спираючись на дані огляду, аналізів, рентгенологічного та ультразвукового досліджень, зможе точно діагностувати  проблему і призначити індивідуальне лікування. 

Лікування остеоартрозу

 У клініці сучасної неврології «АКСІМЕД» працюють кваліфіковані ортопеди-травматологи, які мають величезний досвід успішної практичної допомоги пацієнтам з різними видами травм. На базі клініки є усе необхідне для проведення різних діагностичних процедур обладнання.

Прийшовши на консультацію в Клініку «АКСІМЕД», Ви можете бути впевнені, що здоров'я Пацієнта для лікаря - найвища цінність.  Пам'ятайте, займатися профілактикою будь-якої хвороби куди простіше, ніж лікувати її. Коли мова йде про профілактику остеоартрозу, то все досить просто: стежте за харчуванням і своєю вагою, намагайтеся більше рухатися і дотримуйтеся правильного способу життя! 

Не перепрацьовуйте суглоби, чергуйте відпочинок і фізичні навантаження, а при необхідності використовуйте спеціальні пов'язки.

Закрыть
Ваше імя
Контактний телефон
Зручний час для дзвінка
Введіть код
Поставити питання