Клініка сучасної неврології

   

Наша спеціалізація:

 
 

Лікувальна фізкультура є одним з найбільш важливих елементів сучасного комплексного лікування і фізичної реабілітації, що впливає не тільки на змінені внаслідок патології тканини, органи або системи, а й на весь організм в цілому. У комплексному лікуванні питома вага ЛФК, як методу функціональної терапії, залежить від стадії одужання, фізичної підготовки та супутніх захворювань пацієнта.

 

Коли потрібна лікувальна фізкультура?

 

Лікувальна фізкультура показана при:

  • Грижах, протрузіях міжхребцевих дисків
  • Остеохондрозі
  • Радикулопатіях
  • Захворюваннях суглобів (артрити, артрози)
  • Болях у спині (шийному, грудному, поперековому відділі)
  • Сколіозах
  • Невралгіях тощо

 

Сучасні методики фізичної реабілітації

 

Клініка «Аксімед» забезпечена сучасним обладнанням і можливостями для застосування новітніх методик фізичної реабілітації, що дозволяє звузити коло протипоказань і розширити можливості комплексного лікування при різних патологіях. Заняття стають більш безпечними, і дають все більше можливостей для лікаря і Пацієнта. На сьогоднішній день лікувальна фізкультура здатна замінити «тонни» ліків і позбавити пацієнта від їх побічних дій. Пацієнт з пасивного споживача лікарських призначень, стає активним творцем свого здоров'я.

У відділенні лікувальної фізкультури клініки «Аксімед» Ви зможете також отримати консультації необхідних фахівців – невролога, ортопеда-травматолога, реабілітолога. Лікар-ЛФК проведе поглиблену функціональну діагностику опорно-рухового апарату, призначає персональний комплекс вправ, дасть індивідуальні рекомендації. Протягом всього заняття з Вами буде працювати фахівець з лікувальної фізкультури. Він проконтролює режим відпочинку і роботи, поступовість навантаження, техніку виконання вправ, реакцію працюючих м'язових груп і організму в цілому. Команда фахівців відділення лікувальної фізкультури постійно відстежує динаміку лікування і своєчасно коригує індивідуальну програму пацієнта.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном: (044) 390-00-55. 

ЛФК. Aksimed.ua. Лікувальна фізкультура в Києві. Клініка Аксімед ЛФК. Aksimed.ua. Заняття ліквальною фізкультурою в клініці Аксімед, Київ ЛФК. Aksimed.ua. Зал лікувальної фізкультури в Києві, Аксімед ЛФК. Aksimed.ua. Заняття ЛФК з тренером в клініці Аксімед, Київ

Закрыть
Ваше імя
Контактний телефон
Зручний час для дзвінка
Введіть код

Чому клініка "Аксімед"?

Поставити питання