Клініка сучасної неврології “АКСИМЕД” у м. Київ займається діагностикою і лікуванням захворювань, що супроводжуються запамороченнями і розладами рівноваги.

Лікарі найчастіше розглядають запаморочення, як симптом основного захворювання або як тимчасовий прояв ослаблення організму під впливом ряду зовнішніх чинників.

Причини запаморочення

Запаморочення може бути наслідком цілого ряду причин:

  • сильні емоційні стреси (негативні, а також позитивні);
  • незвичні, екстраординарні ситуації: політ в літаку, морська хвороба, екстремальні каруселі, швидка їзда на машині або мотоциклі;
  • незбалансований раціон харчування, дефіцит глюкози в організмі викликає запаморочення і загальну слабкість всього організму;
  • інтенсивні фізичні навантаження;
  • вживання певних лікарських препаратів: транквілізатори, антисептики і антибіотики, гіпоалергенні засоби.

На відміну від ситуативного погіршення самопочуття і одноразових запаморочень, регулярні прояви подібних симптомів можуть бути провісниками серйозного захворювання. Запаморочення часто бувають наслідком отруєння продуктами харчування, алкогольними або іншими речовинами, передозуванням ліків, а також результатом ударів або травм голови.

Однак набагато частіше тимчасова втрата орієнтації в просторі і запаморочення є ознакою порушення роботи функціональних систем організму.

Часті запаморочення і супутні симптоми можуть бути провісниками таких захворювань як отит, всілякі харчові отруєння, інтоксикації, мігрені, хвороби вестибулярного апарату, остеохондроз, невроз і нервові розлади, інсульт або навіть онкологічних захворювань.

Профілактика

Для профілактики неприємних запаморочень необхідно ретельно дотримуватися оптимального режиму праці та відпочинку, приділяти необхідний час здоровому і міцному сну, гуляти на свіжому повітрі, займатися оздоровчою фізкультурою. Дуже важливо збалансоване, повноцінне харчування, щоденне вживання сезонних овочів і фруктів. Не варто при цьому зловживати алкоголем і кофеїном.

Лікування запаморочення у м. Київ

При перших же симптомах, необхідно негайно звернутися на консультацію до невролога. Він визначить справжню причину вашого поганого самопочуття. Завдяки новітнім зразкам діагностичного обладнання в клініці сучасної неврології “АКСІМЕД”, Ви маєте можливість пройти повний комплекс обстежень і дізнатися точну причину запаморочень, а під час консультації у кращих невропатологів дізнаєтеся, яким чином краще боротися зі своєю недугою.

 

ЗАПИСАТИСЯ