Клініка сучасної неврології

   

Наша спеціалізація:

 
 

Фото коксартрозу

Коксартроз (остеоартроз тазостегнового суглоба) - одне з найбільш поширених дегенеративно-дистрофічних захворювань, яке однаково часто зустрічається як у жінок, так і у чоловіків після 40. Причиною появи коксартрозу є ураження кульшового суглоба як з однієї, так і з обох сторін. 

У медицині розрізняють дві форми цього захворювання: первинну і вторинну. 

  • При первинній формі коксартроза з'ясувати причину захворювання практично неможливо.
  • Вторинна форма хвороби виникає як наслідок аномалій в розвитку або травми суглоба. 

Симптоми коксартрозу 

Основним симптомом можливої ​​хвороби є біль в паху, яка поширюється вниз по передній частині ноги (зазвичай не далі коліна), і посилюється при ходьбі, спробі встати з дивана або стільця, а також тривалому навантаженні на ноги. 

Спочатку людина може не надавати болю особливого значення і лише злегка кульгати при ходьбі. Однак з часом, при відсутності належного лікування, болі тільки посилюються і коксартроз може «проявити» себе на повну катушку: часткове або навіть повне обмеження рухливості ноги або обох ніг, хрускіт в суглобі, перекіс таза і вкорочення / подовження ноги - все це можливі наслідки несвоєчасного звернення до фахівця.

При появі дискомфорту, хрускоту або болю в паху, потрібно негайно звертатися до лікаря, оскільки тільки лікар травматолог може визначити, надумані чи були Ваші побоювання, або ж Ви вчасно помітили перші симптоми кокартроза і можна приступати до його лікування. 

Лікування коксартрозу

Лікарі ортопеди-травматологи, які працюють в Клініці сучасної неврології «АКСІМЕД» - це в першу чергу кваліфіковані практики, які мають величезний досвід лікування величезного ряду травм. Прийшовши на консультацію в Клініку «АКСІМЕД», Ви можете розраховувати на вичерпну консультацію фахівця, який з радістю відповість на будь-які запитання і допоможе визначитися з вибором рішення Вашої проблеми.

У Клініці «АКСІМЕД» не працюють байдужі лікарі: головною цінністю тут є здоров'я і комфорт кожного Пацієнта.  

Таке захворювання як коксартроз в більшості випадків піддається лікуванню, яке може складатися з прийому судинорозширювальних препаратів, міорелаксантів, хондропротекторів, а також фізіотерапії. Оперативне втручання може знадобитися лише на останній стадії захворювання, проте це не означає, що потрібно відкладати візит до фахівця, якщо у Вас з'явилися скарги. Пам'ятайте, завжди краще перестрахуватися: сходити на консультацію, пройти обстеження і дізнатися, що Ви - здорові, ніж лікувати вже досить запущену хворобу. 

Бережіть своє здоров'я!

Закрыть
Ваше імя
Контактний телефон
Зручний час для дзвінка
Введіть код
Поставити питання