Клініка сучасної неврології

   

Наша спеціалізація:

 
 

Фото болю у суглобах

Майже у кожного з нас в тій чи іншій формі вже є проблеми з суглобами, а з віком відсутність болю в суглобах стає швидше винятком, ніж правилом. 

Суглоби - одне з найбільш незахищених місць в нашому організмі.  Вони несуть колосальні і постійні навантаження, які ми, в силу багатьох причин, зменшити просто не в змозі, а навпаки - з часом тільки збільшуємо їх.  Суглоби можуть почати турбувати абсолютно будь-кого з нас, і це не залежить від віку, статі чи нашого роду занять.  

Основні причини виникнення болю в суглобах

  • Травми або надмірне навантаження на суглоби, ожиріння;
  • Запальні процеси в нервах і сухожиллях;
  • Болі в суглобах можуть бути синдромом інших захворювань, таких як гепатит, туберкульоз, грибкові інфекції, аутоімунні захворювання;
  • Пухлини і дегенеративні захворювання суглобів.

Важливо також зазначити, що погана екологія і наявність захворювань суглобів у вас в роду також збільшує ваші шанси придбати проблеми з суглобами. Погіршення стану і здоров'я суглобів також «сприяє» сучасний ритм життя: людина зараз більше часу проводить пасивно - постійно сидить за комп'ютером, не вміє правильно відпочивати і підбирати фізичні навантаження. 

Лікування болів в суглобах

Вам слід розуміти, що незалежно від того, яким саме чином у вас з'явився біль у суглобах, вам обов'язково слід звернутися до фахівця. Тільки ортопед-травматолог зможе призначити необхідне лікування, спираючись на результати вашого обстеження. 

Якщо вас стали турбувати суглоби, ви відчуваєте біль або скутість, або ж ви травмували суглоб самостійно - приходьте на обстеження в клініку сучасної неврології «АКСІМЕД» у Києві неподалік від станції метро Лівобережна. У всіх лікарів в нашій клініці вже є необхідний і вагомий досвід лікування пацієнтів з різними видами травм і захворюваннями суглобів, і вони будуть раді проконсультувати і допомогти вам. 

Фахівці Клініки «АКСІМЕД» - люди, які докладуть всі наявні у них зусилля, щоб ви більше не відчували біль в суглобах, а могли рухатися вільно і впевнено! 

Досить страждати!  Приходьте в клініку сучасної неврології «АКСІМЕД» і ми допоможемо вам знову стати здоровим!

Закрыть
Ваше імя
Контактний телефон
Зручний час для дзвінка
Введіть код
Поставити питання