Клініка сучасної неврології

   

Наша спеціалізація:

 
 

Фото артрозу руки

Артроз – це множинне або одиничне ураження суглобів.  Необхідно зауважити, що досить часто артроз ототожнюють з артритом, проте це два різних захворювання.  Артроз деформує анатомічні структури суглобів, порушуючи тим самим їх функції, на відміну від артриту, який часто має запальний характер. 

До хвороби найбільше схильні жінки.  Також є ймовірність передачі захворювання по спадковості.  У представників сильної статі артрит як правило з'являється після п'ятидесяти років.  Цікаво, що наявність надмірної ваги також може стати вирішальним фактором у розвитку даного захворювання суглобів.  

Підступність артрозу полягає в тому, що суглоби руйнуються повільно і на початкових етапах цей процес відбувається непомітно, оскільки самопочуття і загальний стан людини майже не змінюється.

Фото артрозу колінних суглобів

Симптоми артрозу

Як сигнал небезпеки розвитку артрозу виступає виникнення хрускоту і хворобливих відчуттів в суглобах при рухах, спазми в м'язах, зміна зовнішнього вигляду суглобів.  При глибоко запущених формах артрозу у людини спостерігаються порушення рухів в суглобі і сильний біль.  

Позбутися від цього захворювання і знову повернуться до нормального життя, ви зможете, звернувшись в Клініку неврології «АКСІМЕД» в місті Київ.  За допомогою цифрової сучасної рентгенографії, лікарі зможуть встановити правильний діагноз і на основі клінічної симптоматики запропонують програму лікування і реабілітації для швидкого відновлення порушених функцій.

В розпорядженні клініки «Аксімед», що знаходиться недалеко від ст. М. Лівобережна, є високотехнологічне сучасне медичне обладнання, яке дозволяє ефективно боротися з артрозами на початкових стадіях немедикаментозними засобами.  У зв'язку з цим, рекомендуємо при появі початкових симптомів хвороби, негайно звернутися до кваліфікованого фахівця, що дозволить уникнути погіршення стану.  

Крім цього, закликаємо вас не забувати про те, що лікування артрозу потребує комплексного підходу, а несвоєчасний початок цього процесу майже завжди стає причиною появи важких наслідків.

Закрыть
Ваше імя
Контактний телефон
Зручний час для дзвінка
Введіть код

Чому клініка "Аксімед"?

Поставити питання