Клініка сучасної неврології

   

Наша спеціалізація:

 
 

 Фото артриту колінного суглобу

Травми колінних суглобів - це неминуче явище в сучасному світі з його темпом і ритмом життя.  Заробити травму зараз можна буквально на рівному місці - один неакуратний неправильний крок і вам вже потрібна буде допомога травматолога.  Однак, існують також окремі захворювання, при яких ваш колінний суглоб може зруйнуватися зсередини, при цьому ні ваш спосіб життя, ні навантаження, ні профілактика не матимуть значення.  Якраз саме таким захворюванням і є артроз.  

При артрозі колінного суглоба відбувається саморуйнування хряща, яке неминуче тягне за собою подальші зміни в кістці, що покривається цим хрящем, а також в суглобовій капсулі.  Сам по собі артроз не є запальним захворюванням. У більшості випадків ця хвороба вражає ті суглоби, які отримують максимальні навантаження: колінні суглоби входять у трійку найбільш схильних для розвитку артрозу в нашому тілі. 

У медицині артроз ділять на первинний і вторинний.

Причини виникнення артрозу колінного суглоба

 До основних причин появи первинного артрозу відносять вік (відбуваються дегенеративні порушення процесів оновлення хрящової тканини), стать (жінки більше за чоловіків ризикують захворіти артрозом колінного суглоба), вага (чим більше вага людини, тим більше  йде навантаження на суглоби) і спадковість. 

Первинний артроз колінного суглоба зазвичай в тій чи іншій мірі проявляється у кожної людини, яка досягла рубежу в 60 років.  У такому випадку питання стоїть лише в тому, наскільки сильно людині заважає ця хвороба, і в залежності від відповіді на нього, лікар призначатиме і коригуватиме схему лікування. 

Вторинний артроз колінного суглоба може з'явитися у людини з будь-якої з причин крім всіх вищевказаних.  До таких причин можуть відноситися травми колінного суглоба, розрив менісків, гнійне запалення в суглобі, переломи виростків або ревматоїдний артрит. 

Як при первинному, так і при вторинному артрозі колінного суглоба людина буде відчувати біль в колінах, йому буде важко ходити (особливо важко будуть даватися спуски і підйоми).  Саме тому важливо звертатися до лікаря не лише тоді, коли у вас почнуть хворіти коліна, але і в разі, якщо ви бачите, що просто підпадаєте в групу ризику, але хочете запобігти появі цього захворювання. 

Вже сьогодні ви можете зробити крок на шляху до здорових колін, записавшись на прийом до травматолога в клініці сучасної неврології «АКСІМЕД». 

В арсеналі у нашого медичного центру є все необхідне обладнання для якісного обстеження стану колін, а наш лікар буде радий відповісти на всі ваші запитання і дати відповідні рекомендації.  

Довіртеся лікарям клініки «АКСІМЕД» і збережіть здоров'я своїх колін на довгі роки!

Закрыть
Ваше імя
Контактний телефон
Зручний час для дзвінка
Введіть код
Поставити питання