Клініка сучасної неврології

   

Наша спеціалізація:

 
 

На початку третього тисячоліття в Україні сформувався суспільний запит на отримання високоякісної та результативної, але водночас – доступної медичної допомоги.

Ідея задоволення цього запиту зародилась на початку 2000-х років, а вже в 2006 році - відбулось заснування сучасної Клініки європейського зразка у одній з найдавніших європейських столиць, місті Києві.

Вибір назви Клініки став наслідком синтезу античних термінів, що влучно відображають мету, форму, зміст та мистецтво лікувально-оздоровчої діяльності :

ἀξον (грец. АКСон – вісь, основа) + MEDeor (лат. зцілюю) = “АКСІМЕД”

На сьогоднішній день, завдяки майже 10-річному періоду послідовної реалізації основного принципу медичної діяльності “Точна діагностика – ефективне лікування” – Клініка «Аксімед» завоювала довіру навіть найвибагливіших Пацієнтів та здобула визнання професійної спільноти.

Водночас, набуття лідерського статусу й тенденція до подальшого зростання вимог Пацієнтів щодо якості медичних послуг, – ставлять перед Клінікою все нові й нові завдання. Але ми маємо твердий намір їх виконати, здійснюючи подальше вдосконалення фахової майстерності персоналу та систематично осучаснюючи медичне обладнання.

Тож Пацієнти, які довіряють Клініці «Аксімед», – отримують не лише надійного партнера в справі ефективної підтримки та зміцнення здоров’я, а й набувають стійкого відчуття безпеки та впевненості у завтрашньому дні.

Закрыть
Ваше імя
Контактний телефон
Зручний час для дзвінка
Введіть код

Почему клиника "Аксимед"?

Поставити питання