Клініка сучасної неврології

   

Наша спеціалізація:

 
 

У Кліниці Ви можете пройти огляд та отримати консультацію таких спеціалістів:

 

Загальновідомо, що для вирішення будь-яких проблем зі здоров'ям необхідно звертатися за консультативною допомогою до лікаря. При цьому сучасний Пацієнт вправі очікувати від лікаря не тільки кваліфікованої медичної допомоги, а й сприятливого оточення і якісного сервісу — до, під час і після консультації.

У наш час вибір лікаря все ще багато в чому визначається рекомендаціями знайомих. Одним з головних наших завдань є саме формування високого рівня довіри, яку неможливо заслужити ніяким іншим шляхом, окрім тривалого надання кваліфікованих послуг, що максимально відповідають стандартам сучасної медичної консультативної допомоги.

Консультація пацієнтів на високому рівні

Ще однією складовою, яка забезпечує високий рівень консультативних послуг Клініки, є залучення до лікувально-консультативного процесу тільки професіоналів, що постійно вдосконалюють власні знання та навички шляхом освоєння новітньої лікувально-діагностичної техніки та підвищення своєї кваліфікації.

Професія лікаря з моменту свого виникнення була дуже відповідальною і завжди вимагала від тих, хто присвятив своє життя цій шляхетній справі, не тільки медичної освіти, а й розвинених комунікативних навичок.

А у ХХІ столітті, з його стрімким (а часто навіть вельми напруженим) темпом життя, успішний лікар повинен вміти слухати з подвоєною увагою та розуміти Пацієнта з півслова, не кажучи вже про досконале володіння навичками міжособистісної взаємодії.

Більше того, на сьогоднішній день є встановленим фактом, що саме якісна консультативна допомога, з якої в більшості випадків і починається взаємодія лікаря з Пацієнтом, забезпечує близько 40% успішності постановки діагнозу та ефективності подальшого лікування.

Звернувшись до лікарів Клініки «Аксімед», Ви зустрінете відкритих, доброзичливих і уважних професіоналів, які з перших хвилин викликають довіру і взаєморозуміння. У нас Ви завжди зможете отримати консультацію і заключний діагноз у потрібного фахівця.

Центр сучасної неврології «Аксімед» успішно працює вже близько 10 років, і ми пишаємося тим, що за цей час нам вдалося надати професійну медичну допомогу десяткам тисяч Пацієнтів з Києва та України, а також з близького та далекого зарубіжжя.

Ми рекомендуємо звертатися до нас по допомогу всім Пацієнтам, що цінують зручне розташування, передові європейські технології діагностики, сучасні методики лікування та високу кваліфікацію лікарів.

І пам’ятайте — в Києві, на Лівому березі, у Клініці сучасної неврології «Аксімед» Вам допоможуть якнайшвидше почати й переможно завершити боротьбу з будь-яким захворюванням або розладом, що заважає Вам відчувати всі переваги здоров'я!

Закрыть
Ваше імя
Контактний телефон
Зручний час для дзвінка
Введіть код

Чому клініка "Аксімед"?

Поставити питання